אודות פורטל לבונה ולמשפץ

בונה בית? משפץ? לבנות בית זה עסק יקר ולא פשוט, הכרוך בסיכונים. ביטוח למי שבונה או משפץ את הבית או המשרד יאפשר לך לבנות את בית חלומותיך ללא דאגות.

כל מי שבנה או שיפץ פעם בית יודע עד כמה מדובר במשימה קשה ומורכבת, ומי שלא שיפץ בית או בנה אחד ומתכנן לעשות זאת שמע בהכרח עד כמה בניית הבית היא סבוכה ורצינית. בכדי להיות בטוחים כי בניית הבית תיעשה בצורה הטובה ביותר אנחנו צריכים לדאוג למאות פרמטרים שיתקיימו. כל פרמטר כזה הוא עולם ומלואו ויש תמיד את הסיכון שמשהו ישתבש בעת בניית הבית או שיפוצו. בכדי להבטיח כי בניית הבית והשיפוץ שלו יהיו כרוכים בכמה שפחות סיכון עלינו לבטח את בניית הבית ואת שיפוצו וכך נוכל להיות רגועים יותר בנוגע למה שמתרחש. הביטוח יגן עלינו בצורה הטובה ביותר ויבטיח כי אנחנו נוכל להיות שקטים בנוגע לשיפוץ ולבניית הבית החדש שלנו וזהו דבר בעל משמעות רבה העוזר לנו מאוד.

מה הביטוח לבניית הבית צריך לכלול?

כאשר אנחנו קונים ביטוח לשיפוץ הבית או לבנייתו מחדש אנחנו צריכים להבטיח כי הביטוח יכלול מספר פרטים. ראשית אנחנו צריכים להבטיח כי הביטוח יכלול הגנה מפני נזק לרכוש שנגרם כתוצאה מהעבודות. הנזק יכול לבוא לידי ביטוי בנוגע לבית עצמו אך גם לחפצים שלנו יכול להיגרם נזק. אם נבטיח כי יהיה פיצוי לגרימת הנזק נוכל להיות הרבה יותר רגועים. דבר נוסף שאנחנו צריכים להבטיח כי יהיה ביטוח לו הוא תאונות עבודה הנגרמות לעובדים בבית שלנו. תאונות עבודה יכולות לגרום לפיצוי כספי ניכר ובכדי להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר, אנחנו צריכים להבטיח כי הביטוח שלנו יכסה כנגד תאונות עבודה אלו.

פנו רק לסוכני ביטוח מורשים

כאשר אתם עושים ביטוח חשוב מאוד שתשימו לב מי עושה לכם את הביטוח כאשר כדאי לכם לעשות ביטוח רק עם סוכני ביטוח מורשים. אם מדובר בסוכן ביטוח מורשה הרי שאתם תוכלו להיות בטוחים כי הביטוח הוא איכותי ומגן עליכם בצורה הטובה ביותר שיש.

טרלידור במבצע

טרלידור במבצע

לפרטים לחצו כאן

טרלידור במבצע

להרשמה למבצע מלאו פרטיכם בטופס הבא

מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 072-3902462


ט.ל.ח | כפוך לתנאי החברה

חייגו עכשיו
זקוק לעזרה? צור קשר

השאירו את פרטיכם