סורגים למרפסת שמש – דלת סורג נפתח

שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

סורגים מעוצבים
סורגים מעוצבים לבית
29 באוקטובר 2019
סורג שקוף או סורג ברזל – סוגים וטיפים
29 באוקטובר 2019
זורגים למרפסת - מומלץ

זורגים למרפסת - מומלץ

דלת סורג לפתח של מרפסת – כדי שלא יכנסו אורחים לא רצויים

בניה מודרנית לגובה מעוררת אצל אנשים רבים כמיהה וכיסופים דווקא למגורים צמודי קרקע. מכיוון שלא כל אחד יכול להרשות זאת לעצמו ולא לכל אחד מתאים לחיות בכפר – מרפסת שמש היא פתרון מתבקש ואפקטיבי. לצד האפשרות ליהנות מהעולם שבחוץ ומשמש נעימה בלי לצאת מהבית, חשוב להשקיע מחשבה גם בבטיחות ובביטחון. במילים אחרות, חשוב להקדיש מחשבה להתקנת סורגים למרפסת.

דלת סורג

סורג דלת נפתח

לא רוצים הפתעות – התקינו סורג במרפסת

הסיבה הראשונה שבגינה נחוצים סורגים למרפסת שמש נובעת מכך שאף אחד אינו רוצה הפתעות. איש אינו רוצה להתעורר באמצע הלילה ולגלות שאורח בלתי קרוא, פורץ או גנב משוטט ברחבי הדירה לאחר שנכנס דרך המרפסת. סיבה נוספת להתקנה של סורגים, לעיתים בשילוב של מעקה בטיחות מסורג, נובעת מקיומם של ילדים בבית. ילדים קטנים נוטים להתרוצץ ממקום למקום ולהגיע בקלות למצבים מסוכנים. כאשר סורגי המרפסת סגורים, אפשר להסיר דאגה מהלב. כך, אף ילד לא יחמוק למפרסת וימצא בסכנה של נפילה.

סורגי דלת על מסילות – סורג דלת נפתח

פתרון של סורגים למרפסת שמש יכול בהחלט לכלול התקנה של סורגים סביב סביב. עם זאת, פתרון כזה בדרך כלל יוצר מראה מסוגר והשהות במרפסת המסורגת כולה הופכת להרבה פחות אטרקטיבית. משום כך, הפתרון הנפוץ הרבה יותר כולל התקנה של דלת סורגים או של סורגי דלת על מסילות, במקביל לדלת הרגילה המובילה אל המרפסת.

סורגים בצורה של דלת, הנעים על גבי מסילות, אינם פוגעים באיכות השהייה במרפסת אך מסייעים לשמור על בטיחות. ניתן להתקין סורגים שננעלים באמצעות מנגנון מיוחד או כאלה שנסגרים בעזרת מפתח. יש כיום גם סורגים שמופעלים באופן חשמלי. לא משנה באילו סורגים בוחרים, חשוב לזכור דבר אחר – מלבד המראה והנוי יש לבחור פתרון תקני, חזק ועמיד. לא מספיק שהסורגים יראו עבים, הם גם צריכים להיות עמידים וצבועים באופן שמונע הופעת חלודה וקורוזיה.

אם בכל זאת רוצים להתקין גם סורג או מעקה חיצוני, כדאי לעשות זאת תוך הפעלת שיקול דעת. חשוב שמרווחי הסורגים לא יאפשרו לראשו יש ילד להיתקע ביניהם. בנוסף, חשוב עיצוב יפה, אסתטי ומזמין, שלא יפריע להתרגעות ולמנוחה במרפסת השמש הנאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3686 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע