מיגון הבית בעזרת סורגים – דברים שפורצים לא יספרו לכם

שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

סורגים
סורגים מחירים – חשובה האיכות אך חשוב לא פחות העיצוב
29 באוקטובר 2019
סורגים
סורגים נסתרים
29 באוקטובר 2019
מיגון הבית עם סורגים

מיגון הבית עם סורגים

האם זה פשע להוציא כסף על מערכת אבטחה כיום? מבט לתוך מוחם של פורצים שהורשעו יסייע לכם להחליט.

כמובן שאני נראה מוכר

הייתי כאן רק בשבוע שעבר לניקוי השטיחים שלך, ולהתקנת מיגון הבית בעזרת סורגים, או שהבאתי לך אספקה חדשה למקרר.

היי, תודה שנתת לי להשתמש בשירותים כשעבדתי בחצר שלך בשבוע שעבר. בזמן שהייתי שם, פתחתי את החלון האחורי כדי שיהיה לי קצת יותר קל כשאשוב.

אני אוהב את הפרחים האלה

זה אומר שיש לך טעם, וטעם פירושו שיש לך דברים נחמדים בבית. הצעצועים שילדיך משמיטים בגינה גורמים לי תמיד לתהות איזה סוג של מערכת משחקים יש להם.

כן, אני באמת מחפש עיתונים שנערמים על השביל, ואני יכול להשאיר עלון פיצה על דלת הכניסה שלך על מנת לראות כמה זמן לוקח לך להסירו.

גישה קלה במזג אוויר סוער

אם יורד שלג כשאתה מחוץ לעיר, אל תבקש משכן ליצור מסלולי הליכה ונסיעה כדי לקבל גישה לבית. מיגון הבית בעזרת סורגים מונע מפורצים לחדור לבית גם במזג אוויר גשום וגם כשהם יודעים שהבית ריק.

אל תיתן לי לראות איך אתה מפעיל את האזעקה

אם עיצבת חלק מהכניסה הראשית שלך בזכוכית מעוצבת, אל תניח לאנשי שירות לראות איך אתה מפעיל את מערכת האזעקה. כך אתה עושה להם חיים קלים מידי.

מיגון הבית בעזרת סורגים מבוצע על ידי חברת סורגים המתקינה סורגים יציבים על החלון בקומה הראשונה והשנייה, מה שלעיתים קרובות מקשה את הגישה אל מגרת התכשיטים בחדר השינה שלך. זה רעיון לא רע להתקין שם גלאי תנועה.

התחיל לרדת גשם, אתה מגשש עם המטרי שלך, ושוכח לנעות את הדלת

אבל עליך להבין עובדה פשוטה: פורצים אינם לוקחים יום חופש בגלל מזג אוויר גרוע. הם נוטים לדפוק על הדלת לפני שהם פורצים. אם תענה, הם ישאלו אותך איך מגיעים לאיזה מקום או יציעו לנקות את הגינה שלך. אל תבנה על זה.

אתה באמת חושב שפורצים אינם מחפשים במגירת הגרביים שלך?

הם תמיד בודקים את מגירות השידה ואת ארון התרופות. הנה רמז מועיל: הם כמעט אף פעם אינם נכנסים לחדרי הילדים, במיוחד עם הקפדת על מיגון הבית בעזרת סורגים.

אתה צודק. לא יהיה לפורץ מספיק זמן לפרוץ את הכספת בה אתה שומר את חפצי הערך שלך. אבל אם היא אינה מוברגת לקיר, הוא פשוט ייקח אותה איתו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3686 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע