שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

פרגולות הצללה
איך לבחור נכון פתרונות הצללה לגינה
13 במאי 2019
מאוורי תקרה לחדרי ילדים
מאווררי תקרה לחדרי ילדים – תכנון מאווררי תקרה לחדרי ילדים
13 במאי 2019
סוגי מאווררים

סוגי מאווררים

אם אתם רוצים מאוורר חדש הביתה, ומתלבטים אודות סוגי מאווררים שיש בשוק – אתם בהחלט צריכים לקרוא מה שכתוב כאן. אנחנו נעשה לכם סדר לגבי המאווררים שתוכלו לרכוש לקראת הקיץ הקרב.

סוגי מאווררי רצפה

ראשית, המאווררים שאינם תלויי תקרה הם הפופולאריים ביותר. הם מגיעים בארבע סוגים עיקריים: שולחני, רצפתי, מוט ומידה קטנה. הם עולים בין 50 ל-500 שקלים בממוצע, וההיצע גדול מאד מבחינת מותגים רבים, ישראליים ובין לאומיים כאחד. איך בוחרים בין סוגי מאווררים אלו?

· מאווררי רצפה חוסכים בחשמל. הם משתמשים בממוצע ב-60 ואט, וזה חסכוני באופן משמעותי, כי מזגן משתמש בפי 10 מזה לפחות. בנוסף, מאווררים רצפתיים שימושיים מאד, בגלל שהם עוזרים להתקרר בקיץ בלי להקפיא את הבית. מדובר על תנועה נעימה וטבעית של רוח, בשליטה עצמית בעוצמה, מה יכול להיות יותר טוב מזה? בנוסף, הם טובים מאד למקומות שבהם אין אפשרות למזגן, כמו למשל במרפסת, במחסן או בגינה. יש להם פיזור חום מעולה של רדיוס של עד 20 מטר.

· מאווררי רצפה ברובם מצטיינים ביתרון נוסף, שנכון יש אותו גם למזגן במבצע – אבל צריך להגיד גם אותו, הם שקטים מאד. זה חשוב בגלל שאם אתם מתקינים אותם בחדר השינה אתם בוודאי לא רוצים לחוש כאילו אתם ישנים עם מוטור של מטוס.

סוגי מאווררי תקרה

אפשרות נוספת טובה לבחירה של סוגי מאווררים היא כמובן מאווררי תקרה. היתרון שלהם הוא שהם מכשיר רציני שמקרר בצורה משמעותית, הם איכותיים, מגיעים עם הרבה מאד אפשרויות כיוון עצמאי, למשל באמצעות WIFI, למשל שמירה על קירור לסירוגין (מצב שנקרא SLEEP), אפשרות התקנה בחדרים בגדלים שונים בגלל מפתח כנפיים מגוון – לרבות חדרים קשים כמו ממ"ד, הם שקטים, איכותיים ומתאימים לחדרי ילדים. בנוסף, הם מגיעים במגוון עיצובים, גדלים ומהירויות – ואפשר לשלוט עליהם באמצעות שלט, שלא צריך לקום! כמובן שהיתרון המשמעותי הוא שהם חסכוניים בחשמל, בדומה למאווררים רצפתיים / שולחנים, אבל עובדים בצורה משמעותית יותר מאשר אלו "הפשוטים". ישנם אנשים שמשלבים אותם ביחד עם מזגן, ומכוונים אותם בצורה כזאת שהם מעלים את פיזור האוויר בחדר ב-40-50%. בנוסף, הם שקטים מאד ומעניקים קירור עדין ולא אגרסיבי כמו עם מזגן בלבד / רק עם מזגן.

בכל מקרה, כל מוצר שאתם קונים, רצוי שתעשו סקר שוק וכמובן תוודאו שיש אחריות. חשוב מאד לוודא שיש מישהו שאחראי על התיקון, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב לא נעים.

מחפשים מאווררים ? פנו עכשיו לאתר בית המזגן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3485 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע