מאווררי תקרה לחדרי ילדים – תכנון מאווררי תקרה לחדרי ילדים

שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

סוגי מאווררים
סוגי מאווררים
13 במאי 2019
מאוורר תקרה לחדר שינה
מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה
13 במאי 2019
מאוורי תקרה לחדרי ילדים

מאוורי תקרה לחדרי ילדים

אם אתם עומדים לקנות מאוורר כלשהו לאחד החדרים, יש באפשרויות לבחור בין חמש אפשרויות. מאווררי שולחן, מאווררי רצפה, מאווררי עמוד ומאווררי מיני. האפשרות החמישית היא מאוורר תקרה. מיד נרחיב על האפשרויות הללו – וגם על האפשרות של מאווררי תקרה לחדרי ילדים. זאת כדי שתוכלו לבחור בצורה הטובה ביותר.

טיפים לקניית מאוורר שאיננו תקרה לחדר ילדים

היתרונות לקניית מאוורר "רגיל" לחדר ילדים הם קודם כל המחיר – הם נעים בין 50-500 שקל, תלוי בדגם שבחרתם והמותג שבחרתם מארבע האפשרויות המצוינות לעיל. בנוסף, יש להם יתרון שהם מתאימים לחדרי ילדים כי הם קטנים יחסית, וזורקים אוויר בממוצע לעד רדיוס של 20 מטר. בנוסף, כידוע, אפשר לקבל מאווררים שמסתובבים על צירם, דבר שהוא יתרון גדול מאד. אם מדובר על חדר שינה לילדים אפשר להשיגם, לפחות את הדגמים היוקרתיים לאפשרויות המצוינות לעיל, עם מצב SLEEP, שיוודא שהילדים לא מתקררים בלילה.

יתרונות של מאוורר תקרה

הוא אמנם יקר יותר, אין ספק. מאווררי תקרה לחדרי ילדים עולים יותר. אבל זה שווה את זה ויש לכך כמה סיבות משמעותיות. האחת, המשמעותית, היא בגלל שמדובר בילדים – עצם הריחוק שלהם מאובייקט מסתובב במהירות זה כבר טוב. זה הרבה יותר בטיחותי. בנוסף הוא מגיע הם הרבה מאד תוספות חיוניות לילדים – כמו SLEEP שמונע מהם להצטנן כי הוא מכבה ומדליק את המאוורר לסירוגין, כמו דוחה יתושים, כמו יונים שליליים שהופכים את האוויר נעים ולח יותר ומונעים תרבית של קרדית אבק ועוד.

איזה מאוורר לקנות?

נסו לקנות את המאוורר שלכם לפי השיקולים הבאים:

· חשוב לקנות מאווררי תקרה חסכוניים לחדרי ילדים שחסכוניים בחשמל. זה אומר – 50-60 ואט. מזגן אגב צורך 600 ואט.

· חשוב לקנות מאווררים יפים, צבעוניים ועם ציורים או דוגמאות שהילדים אוהבים. אפשר לשאול אותם מה הם אוהבים!

· אפשר לקנות מאוורר שיש בו נורה. לכן, אם אתם קונים כזו – נסו שזה יהיה המאוורר שיהיה מקור האור הראשי בחדר. חשוב לבחור מנורת פלורסנט. חסכונית בחשמל, יותר אור והרבה פחות חום ואנרגיה שלילית בחדר.

· התאימו את המאוורר לגודל החדר: עד 6 מ"ר 32", עד 10 מ"ר 42" ועד 25 מ"ר 52".

· חשוב למקם את הלהבים גבוה, ולכן אין טעם במוט הנמכה. המאוורר ניתן להתקנה על כל תקרה בגובה של 2.50 מטר, שהיא גם ככה גבוהה יותר מרוב התקרות.

· כמובן שתקנו את המאוורר שמתאים לכם לתקציב של חדר הילדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3485 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע