דלתות אלומיניום או דלתות פלדה – מה ההבדל ?

aluminum
אלומיניום
10 בפברואר 2019
דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום

דלת היא השער כניסה לבית שלנו, זה הדבר הראשון שאנו רואים כאשר אנחנו נכנסים לבית וזה הדבר הראשון שהאורחים שלנו רואים כאשר הם נכנסים לבית ועל כן אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להשקיע בדלת ולהבטיח כי היא תהיה כמה שיותר טובה. ככל שהדלת תהיה יותר טובה כך אנחנו נהיה מוגנים מפני פריצות, העיצוב של הבית יהיה הרבה יותר יפה ואנחנו נהיה הרבה יותר מרוצים. אז איזה דלת עדיף לי לקנות? יש לשים לב כי דלתות אלומיניום, אינן מחלידות לעומת דלתות פלדה, הן זולות יותר לרוב, והן הרבה פחות כבדות. לכן נראה כי דלתות אלומיניום מחזיקות ביתרונות עצומים אל מול דלתות פלדה ואת זאת עלינו לזכור כאשר אנחנו מתלבטים באיזה חומר גלם להשתמש לשם התקנת הדלתות בבית שלנו.

מה בדבר דלתות עץ?

כפי שניתן להתקין דלת מפלדה או מאלומיניום, כך ניתן להתקין גם דלת מעץ. עם זאת דלתות עץ נוטות להיהרס יותר בקלות ולהתקלקל במשך השנים בגלל בלאי שנוצר בהן. זוהי בעיה רצינית עליה יש לתת את הדעת כאשר אנחנו רוצים להתקין דלת כזאת או אחרת. מבחינת עיצוב יש שיעדיפו את המראה של העץ בעוד אחרים יחשבו כי מראה האלומיניום הוא היפה ביותר והוא אשר ידבר אליהם הרבה יותר. על טעם ועל ריח אין מה להתווכח אך אין ספק שבעיית הבלאי של דלתות העץ משפיעה על ההחלטה שלנו איזה דלת כדאי לנו להתקין.

אז איזה דלת עדיף לי לקנות?

אנחנו רואים כי ישנם שלושה סוגים עיקריים של דלתות שניתן להתקין, עץ, ברזל,  אלומיניום ופלדה. לכל אחת מהדלתות הללו יתרונות וחסרונות, אך נראה כי בשקלול הסופי לדלתות האלומיניום אין כמעט חסרונות ויש מלא יתרונות. על כן נראה כי הדלת הטובה ביותר להתקנה בבית היא דלת אלומיניום שתשרת אותנו בצורה הטובה ביותר. דלתות אלומיניום, הן קלות, לא מחלידות ומחזיקות ביתרונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 2570 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע