שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

סורגים מעוצבים
סורגים מעוצבים
28 בדצמבר 2018
תריסים לחלונות
תריסים לחלונות
2 באפריל 2019
שערים

שערים

עם ההתפתחות המואצת בתחום הבנייה בישראל, החלה מגמה של בניית בתים פרטיים אשר היו חייבים למצוא פתרונות שונים לתחזוקת בתיהם. אם בהיבטים בטיחותיים, אם בענייני עיצוב בתים– הפתרונות של בעלי הדירות הפרטיות (בעיקר), הוביל אותם לחפש את התשובות לשאלות הללו.

בתחום שערי הכניסה – שערים מאלומיניום פיתחו עצמם לפתרון נוח וגם יפה אסטטית.

יתרונם של שערים מאלומיניום

תחום שערי הכניסה לבית תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות. שערי כניסה הם לא מה שהיה פעם – שער כניסה רגלי. כיום ישנם שערי כניסה רגליים לצד שערים לרכבים, ועם הזמן החל הביקוש לשערים מעוצבים, ויוקרתיים יותר, עם דגש על בטיחות. שערים מאלומיניום הם פתרון מוצלח מאוד לצורך העניין בניגוד לשער ברזל. האלומיניום עשוי הברזל הוא שער חזק מאוד. החוזק שלו מונע התיישנות החומר וכפיפותו. לכן, הוא מאוד קשיח ובטיחותי. מי כמו בעלי דירות פרטיות, יודע ומבין חשיבות הבטיחות בביתו. גניבות רבים מתבצעים בבתים מסוג זה. שערי כניסה מסוג שערים מאלומיניום נותנים תחושה חזקה יותר של ביטחון. יחד עם תחושה זו, קיים גם הפן האסטטי. העיצוב של השערים גם הוא הפך לטרנד חזק ומפתיע. שערים מסוג האלומיניום ניתן להלחים במספר צורות וגוונים שונים. כך בעצם השער הופך להיות שער מותאם אישית ללקוח. הלקוח בוחר ע"פ קטלוג קיים את סוג העיצוב של שער הכניסה, והחברה בונה עבורו באופן פרטני את השער.

שערים מאלומיניום וטכנולוגיה

כיום, ניתן לבנות שערים מעוצבים יחד עם פעילות חשמלית לפתיחה קלה ונוחה שלהם. גם שערים מאלומיניום ניתן לפתח כך, באמצעות טכנולוגיה חדישה. בסופו של דבר – הלקוח מקבל שער כניסה חזק, עמיד וקשיח, אשר נותן תחושה ביטחון מושלמת, וגם נהנה משער יפה לעין שגם האורחים יהנו ויתפלאו ממנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3256 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע