מצלמות נסתרות לשקט הנפשי שלכם

שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

גדרות עץ
גדרות עץ לא רק בסרטים אמריקאים
14 בדצמבר 2018
מצלמות
מצלמות לעסק – נוכחות זה עניין של הגדרה
17 בדצמבר 2018
מצלמות נסתרות לשקט הנפשי שלכם

מצלמות נסתרות לשקט הנפשי שלכם

הביטו אחורה – מצלמות נסתרות

האמת היא שצורך במצלמה נסתרת מעיד על בעיתיות, אך כיוון שמוטב להתמודד עם המציאות ולא להתכחש אליה, יש לנקוט באמצעים הנחוצים על מנת למזער נזקים. על כן לעיתים הפתרון הנכון הנו הצבת מצלמה נסתרת. באופן שכזה ניתן לעקוב אחר עובדי החברה מבלי לפגוע בכבוד שלהם, או ביחסים שבין העובד למעסיק. באופן שכזה ניתן להציג הוכחה קבילה בבית המשפט, ניתן למצוא פתרונות לתעלומות, ניתן להיות בשליטה והרבה פעמים ע"י כך פשוט ניתן ליצור שקט, כיוון שהחשד שהיה התגלה כמופרך וזאת בזכות הנתונים שהמצלמה הציגה.

היצע

מצלמות נסתרות יכולות להגיע כמצלמות סטילס, או כמצלמות ווידיאו. הן יכולות להיות מעל דלת כניסה או מוטמעות בתוך גלאי עשן, (השיטה היותר נפוצה), או במגוון חפצים סטנדרטים כגון שקעים בקיר או גאדג'טים שונים. כך שהם יכולים להסתתר בתוך דובי, קופסת ממחטות, גופי תאורה, ספר קריאה וכדומה. מצלמות אלו פועלות על תקשורת קווית או לאלחוטית, ויש כאלו שיכולות לשמור את החומר המצולם על גבי כרטיס זיכרון. כמו כן ניתן להשיג מצלמות בעלות איכויות שונות, כך שיש כאלו שיספקו נתונים ברזולוציה חדה ולחלופין יש כאלו שיספקו נתונים באיכות בסיסית ותו לא.

בבית ובעסק

מצלמות נסתרות אינן רק נחלתם של בעלי עסקים שונים, אלא הם גם מאוד פופולאריות בבתים פרטיים. באופן שכזה אנשים נוטים להתקין אותם כאשר עולה חשש שאחד מעובדי הבית מועל באמון שניתן בו או ליד שערים לחנייה או שער חשמלי. כמו כן חשוב לדעת שלא ניתן להציבן בכל מקום, כיוון שיש להתחשב לא לסגת אל תחום החדירה לפרטיות. על כן יש להציבן רק במקומות ציבוריים, ולהימנע ממקומות רגישים כגון חדרי שינה, אחרת מדובר בעבירה על החוק, למרות שמודבר במקום ששייך לבעל המצלמה.

בחירה

יש סיטואציות שאין להתווכח על חשיבות הימצאותן של מצלמות אלו, ועל כן רגע לפני שניגשים לרכוש, מוטב להתייעץ עם אנשי החברה. חברה זו בקיאה ובעלת ניסיון רב בתחום, ועל כן יודעים לספק ייעוץ חשוב בעת הבחירה. בנוסף הם מחזיקים בציוד מתקדם ואף מציעים שירותי התקנה. כך שמדובר בציוד ושירות מלא ומכאן ששביעות הרצון היא מלאה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3256 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע