שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

פרגולה חשמלית
פרגולה חשמלית – הטרנד החדש
10 בדצמבר 2018
מעקות זכוכית
מעקות זכוכית
12 בדצמבר 2018
סורגים שקופים

סורגים שקופים

 סורגים בראש ובראשונה נועדים למנוע חדירתם של פורצים לטריטוריה שלנו ואף את מניעת נפילתם של אנשים לרב ילדים.

עד לא מזמן היה ניתן למצוא סוגים רבים ושונים של סורגים אשר הוכיחו את יעילותם הרבה כגון סורגים קבועים, סורגי הזזה, סורגים לפתחי דלתות ועוד, אולם בעידן המתקדם של היום ניתן אף להבחין בסורגים שקופים בעלי אופי ויעילות זהה לסורגים המקובלים. הסורגים השקופים ניתנים להתקנה בכל פתח אפשרי הן של חלון והן של דלת, אשר מעבר לרמת הבטיחות המקסימלית שהם מקנים הם בעלי יתרונות ייחודיים. הסורגים השקופים מאפשרים למתבונן להשקיף אל מבעד לחלונות באופן מלא ללא כל הפרעה אשר מגרעה זו ידועה ומוכרת בסורגים העשויים האלומיניום. הסורגים השקופים מאפשרים לנו ניקיון וטיפול יעיל ואיכותי וללא כל מאמץ מיותר. כמו שאר הסורגים המקובלים, גם הסורגים השקופים מחייבים עמידה בסטנדרטים המחמירים אשר יקנו לנו שימוש בטוח ללא כל צל של ספק. כמו כן, הסורג השקוף הוכיח את יעילותו ואת עמידותו בכל תנאי מזג אוויר הן בקיץ החם והן בחורף הגשום. סורגים שקופים, רק בטרלידור !! כי על מקצועיות ואיכות לא מתפשרים. הסורגים השקופים הם אמצעי המיגון שאמור להשרות עלינו ביטחון ושקט, לבחירה של חברה אשר תשווק לנו את הסורג השקוף השפעה רבה על ביטחוננו והרגשתינו, כל כן יש לפנות לחברה הנכונה אשר תעמוד בקריטריונים המצוינים לעיל:

1. חברה מקצועית – יש לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון רב בייצור ובהתקנת סורגים שקופים. חשוב לקבל חוות דעת מלקוחות מרוצים אשר קיבלו את אותו שירות של החברה אותה אתם מעוניינים לשכור את שירותיה ולאמוד על שביעות רצונם המלאה.

2. חברה אמינה – חברה אמינה היא חברה הפועלת תוך שקיפות מלאה מול הלקוח ופורשת בפניו את כל הפתרונות האפשריים גם אם הם יהיו לא לטובתו.

3. שירות וליווי אישי – יש לבחור בחברה אשר תשרת ותלווה אתכם באופן אישי לכל אורך הדרך ולאחריו, במתן שירות מקצועי ויחס חם .

4. עמידה בדרישות המקובלות – על מנת להבטיח את ביטחונם של הסורגים השקופים עליהם לעמוד בבדיקות קפדניות ובסטנדרטים המקובלים.

5. מחירים – מאחר ונושא הביטחון בכלל ובטחון הילדים בפרט הוא נושא רגיש ויש חברות שינצלו את המצב לרעה ויגבו סכומים לא מבוטלים בעבור סורגים שקופים.

לפרטים נוספים ותיאופ פגישה בנושא סורגים שקופים חייגו עכשיו 072-3902462

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3749 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע