שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

סורגים תמונות
חשיבותו הרבה של הסורג ?
12 בדצמבר 2018
סורגים שקופים
יתרונות וחסרונות הסורג השקוף
12 בדצמבר 2018
זורגים למרפסת - מומלץ

זורגים למרפסת - מומלץ

האם ישנן דלתות זכוכית שיכולות לשמש כדלת ראשית?

כאשר אתם קונים דלת ראשית לבית או למשרד, השיקול המרכזי שעומד בפניכם הוא הבטיחות ומידת ההגנה והאבטחה שמספקת לכם הדלת, ובצדק. זה הוא אכן השיקול המרכזי בבחירת דלת חוץ, ואכן דלת חוץ טיפוסית, היא דלת פלדה בעלת מספר בריחים, דלת המספקת רמת אבטחה גבוהה לבית. אחרי שאמרנו את זה, האם ייתכן שישנן דלתות זכוכית שיכולות לשמש כדלת ראשית, ולספק את מידת ההגנה הנדרשת? ובכן, התשובה היא לא חד משמעית, והיא תלויה באזור המגורים בו אתם מתגוררים, ובמערך ההגנה הכולל שאתם מיישמים בבית או במשרד מעבר לדלת הכניסה.

רמת הגנה נמוכה יותר מדלת פלדה, אבל עדיין מספקת הגנה

באופן עקרוני, דלת זכוכית יכולה להיות דלת חזקה מאוד, ולבטח לא מדובר בזכוכית כמו של כוס או בקבוק שניתן לשבור אותה בקלות רבה. דלתות אלה עשויות זכוכית מחוסמת, בדרך כלל כפולה ובעלת ציפוי של יריעת פולימר המגינה על הזכוכית הן מפני שבירה והן מפני ניסיון פריצה דרכה. יחד עם זאת, אין ספק שרמת הבטיחות המסופקת על ידי דלת זכוכית תהיה בהכרח נמוכה יותר מאשר דלת פלדה או סורגים, אך באזורי מגורים מסויימים אין צורך ברמת הגנה גבוהה מזאת, כמו למשל מושב מבודד, קיבוץ, או ישוב קהילתי בכל אזור בארץ, שבו אין פשיעה כזאת המחייבת התקנת דלתות מאובטחות היטב.

יכולה להתאים באזורי מגורים מסויימים ברחבי הארץ

צריך לזכור שדלת זכוכית היא גם דלת שקופה, מה שאומר מצד אחד שאפשר להביט פנימה אל תוך הבית ולראות את בני הבית בשגרת יומם, ולחילופין אפשר להביט החוצה וליהנות מהנוף והטבע על בסיס קבוע. כמו כן, הזכוכית השקופה מאפשרת חדירה של אור רב לבית, ובבתים מסויימים זה יכול להיות משתנה חשוב ומרכזי. בכל מקרה שאתם מעוניינים ברכישת דלת זכוכית, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב פנים, וזאת מכיוון שישנן דוגמאות רבות של דלתות זכוכית, סוגים שונים של זכוכית, סגנונות עיצוב שונים, שילובים שונים של זכוכית עם חומרים אחרים וכדומה, ואיש מקצוע יוכל לספק לכם את כל המידע הדרוש לכם לקבלת החלטה מושכלת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3730 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע