מה זה בדיוק פרגולה חשמלית ?

שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

תריס חשמלי נגלל כלפי מעלה למחסן
שערים – מומלץ להתקין שערים
1 בדצמבר 2018
מטבח כפרי
עיצוב מטבחים כפריים
7 בדצמבר 2018
פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית

המילה פרגולה בדרך כלל מעלה אצלנו את האסוציאציה של אותן פרגולות עשויות עץ עם כיסוי של רעפים אדומים, אותן פרגולות שהיוו את אבן היסוד של עולם הפרגולות, והיו הראשונות שהותקנו בבתי ישראל. יחד עם זאת, היום, כאשר מדברים על פרגולות מדברים על עולם רחב הרבה יותר, הן מבחינת אפשרויות העיצוב והן מבחינת אפשרויות השימוש. אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך היא פרגולה חשמלית. פרגולה זו היא למעשה סוכך גדול שניתן לפרוש ולקפל אותו, או להניע אותו מפינה לפינה בצורה חשמלית ובלחיצת כפתור.

כיסוי מושלם לכל אורך שעות השמש

היתרונות של כך הם עצומים. כל מי שיושב ביום קייצי תחת פרגולה, יודע היטב שבמקרים רבים הפרגולה אינה מספקת צל מלא לכל אורך שעות היום, וישנן זוויות לא מעטות שכאשר השמש זורחת מהן, הפרגולה אינה ממלאת את תפקידה, וחלקים גדולים מהגינה, המרפסת או כל שטח אחר שאמורה הפרגולה לכסות, אינם באמת מוצלים. פרגולה חשמלית מאפשרת לכם להניע את הפרגולה בלחיצת כפתור פשוטה, ממקום למקום כך שלאורך כל שעות הישיבה שלכם בגינה תוכלו ליהנות מצל מלא, ולא משנה מהיכן מגיעה השמש.

קיפול של הפרגולה לחלוטין

בנוסף לכך, יכולים להיות מקרים רבים בהם דווקא תרצו להיחשף לשמש, ולהסיר לכאורה את הפרגולה ממקומה. כאשר מדובר על פרגולה קבועה אין ביכולתכם לעשות זאת, אבל עם פרגולה חשמלית תוכלו לקפל לחלוטין את הפרגולה ולחשוף את הגינה אל קרני השמש. קל לראות שמדובר על פתרון המעניק לכם גמישות רבה, שאינה קיימת כלל כאשר מדובר על פרגולה קבועה.

התקנה פשוטה ויכולת שימוש בחומרים מגוונים

האם הנוחות הזאת אומרת שתצטרכו לשלם יותר כסף? לאו דווקא. בניית פרגולה קבועה יכולה להיות עניין יקר מאוד מאחר והיא עשויה עץ, רעפים ואלמנטים כבדים אחרים הדורשים התקנה מקצועית ומאסיבית. לעומת זאת פרגולות חשמליות מאפשרות לעשות שימוש גם בחומרים קלים כמו פלסטיק, אלומיניום, בד וכדומה מה שהופך את ההתקנה שלהן למאוד קלה וטריוויאלית, ומוזילה גם את העלות שלהן בגין שימוש בחומרים זולים יותר. כדאי פשוט להגיע לחנות מקצועית ולבחון את הדברים אחד לאחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3484 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע