שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

סורגים מתקפלים
סורגים מתקפלים
20 בספטמבר 2018
מתקין סורגים
מתקין סורגים
20 בספטמבר 2018
סורגים עם דמויות

סורגים עם דמויות

סורגים עם דמויות, ללכת עם להרגיש בלי..

תחום הסורגים לא מפסיק להתפתח. מה שהיה עד לפני כמה שנים פריט הכרחי לצורכי בטיחות והגנה מפני פורצים אפשריים, שמתקינים רק כי אין ברירה, הופך אט אט לפריט עיצובי המעטר את מקום מגורנו ואת בתי העסק שלנו.

אבל אם כבר צריך מיגון מפני פורצים עתידיים, אז למה להרגיש כאילו אנו כלואים בבית סוהר? אפשר פשוט לדאוג לסורגים עם דמויות שיהפכו את הפריט לעיצוב מנצח.
בשלב הבא לא נתפלא אם אנשים יזמינו סורגים מקושטים גם אם אין להם צורך אמיתי בהם.

סורגים עם דמויות – מסוסים דוהרים ועד שמש זורחת

סורגים עם דמויות יכולים, כאמור, להיות בכל כיוון עיצובי. מה שיקבע את הדמויות המצורפות לסורגים יהיה קודם כל המיקום שלהם. אם מדובר בחדר ילדים, הדמויות יהיו בהתאם לגילם או להעדפותיהם האישיות.
כך למשל, אפשר לעטר סורגים עם דמויות של רקדניות בלט, אם הילדה משתתפת בחוגי מחול, או בשחקני כדורגל, אם הילד מעריץ נלהב של כדורגל.
אפשר להעדיף עיטורים צעירים כמו גביעי גלידה או שמש וירח, וכמובן בעלי חיים אהובים כמו ארנבים, חתולים, דולפינים כחולים וכלבים.

לחדרים של מבוגרים ולפתחים גדולים יותר כמו חלונות הסלון או דלתות היציאה, יתאימו סורגים עם דמויות יותר אבסטרקטיות כמו למשל, צורות גיאומטריות, פיתולים מעניינים או סתם כתמי צבע. אפשר גם להעדיף  פרחים וענפים מסתרגים. גם כאן יתאימו גרמי השמים כמו שמש, ירח וכוכבים, ובמטבחים ופינות אוכל אפשר יהיה לגייס את כל הפריטים המתאימים לנושא כמו כלי מטבח רומנטיים או אייקונים של פירות וירקות.

ואכן, כשמחליטים על התקנת סורגים עם דמויות – השמים, כמו שניתן להבין, הם לא ממש הגבול. צריך רק לתת ליצירתיות דרור ולחשוב הכי רחוק שאפשר. כמובן שאפשר גם להיעזר בקטלוגים שיש בכל חברה רצינית בתחום.
תמיד כדאי לבחון את הרעיונות והדוגמאות שאחרים כבר יישמו במסגרת רכישת סורגים עם דמויות שמקשטים את בתיהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3256 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע