שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

סורגים עם דמויות
סורגים עם דמויות
20 בספטמבר 2018
דלת כניסה
דלתות ודלתות כניסה – רמז לגבי הפנים
20 בספטמבר 2018
מתקין סורגים

מתקין סורגים

כיצד לבחור מתקין סורגים?

סורגים נחשבים כיום לאמצעי בטיחותי ראשון במעלה, וכתוצאה אין זה מפתיע שכיום כל דייר שני בישראל בוחר להתקין אמצעים אלו בביתו. הסורג נועד לספק מענה הולם עבור מגוון רחב של צרכים, ראשית הוא נועד למנוע פריצות ושנית הוא מספק הגנה נגד נפילות מהחלון במיוחד בבתים עם ילדים קטנים. אולם כדי שהסורגים אכן ימלאו את תפקידם בצורה הטובה ביותר חשוב ראשית לדאוג להתקנה איכותית על ידי בחירה מושכלת וקפדנית של בעלי מקצוע אמין ומיומן בתחום שיוכל לספק ללקוחותיו אמצעים ראויים ואיכותיים.

מדוע חשוב להתייחס לבחירה זו בכובד ראש?

ההבדל בין עבודה טובה ומקצועית לחובבנית וחסרת אחריות נובע ישירות מהכישורים של בעל המקצוע המופקד על העבודה. בשורות הבאות נסייע לכם לבחור בצורה המדויקת ביותר מתקין סורגים מקצועי ואמין שיעניק לכם מענה אופטימאלי עבור מגוון צרכיכם לרבות אלו הבטיחותיים והאסתטיים. נראה שלמעשה מדובר במשימה די פשוטה שאיננה מחייבת מחשבה מרובה, אולם אנו מצטערים לבשר לכם שהבחירה במתקין מקצועי היא בהחלט מורכבת. זאת נובע מכך שכיום בישראל אין תן תקן מחייב במסגרת התקנת סורגים.

על הסכנות והכשלים האפשריים

התקן הקיים בישראל כיום הינו בגדר המלצה גרידא. פועל יוצא של מדיניות קלוקלת זו הינו ריבוי של מתקיני סורגים מפוקפקים ובלתי אמינים המציגים את עצמם כמקצוענים. עבודתם החובבנית יכולה לבוא לידי ביטוי בפגמים וכשלים אסתטיים חמורים במראה של החלונות, ובמקרים קיצוניים עלולה להוביל לכדי תאונות מסוכנות. על כן אנו לא רק ממליצים אלא מפצירים בכם להעניק את מלוא תשומת הלב לבחירת המתקין דרך ביצוע בדיקות מעמיקות ומחקרים במיוחד לאור העובדה שמדובר בהוצאה כלכלית לא מבוטלת כלל.

היערכות מוקדמת מראש

בבואכם לבחור מתקין סורגים רצוי להיערך מבעוד מועד ולברר כמה שיותר פרטים אודות העסק מטעמו נשלח אותו המתקין. בירור זה כולל התייחסות לעבודות קודמות שבית העסק ביצע בעברו ולקיחת פרטי התקשרות של לקוחות קודמים על מנת לוודא ישירות האם השירות והעבודה שהעסק סיפק לאותם הלקוחות אכן הייתה איכותית ומשביעת רצון. רק לאחר מכן ניתן יהיה לדעת האם כדאי להזמין שירותי התקנה מבית העסק.

סורג לחלון

כל מה שצריך לדעת

התקנת סורגים לחלונות היא חובה בכל בית, בין אם הוא בית קרקע ובין אם הוא בית בקומה גבוהה. סורג לחלון הוא בעל כמה יתרונות כשאחד מהם הוא היתרון העיצובי אסתטי, במידה והוא אכן סורג יפה אך לא רק. סורג אמור לספק תחושת בטחון ולמנוע פריצות וכמובן אמור גם להוסיף לבטיחות הבית ולשמירה על יושביו. בפן הביטחוני, יש לא מעט פריצות בכל מקום כמעט בארץ ואם אנו לא רוצים להיכנס לסטטיסטיקה אנו צריכים להגן על הבית שלנו כמה שאפשר, ובפן הבטיחותי אנו חייבם להגן על עצמינו ועל ילדינו מה שגם מחוייב בחוק.

סוגים שונים

סורג לחלון הוא כפי שציינו גם חלק בלתי נפרד ממראהו הכללי של הבית, ומן הסתם נרצה שהבית שלנו ייראה הכי טוב שאפשר. סורג לחלון יכול לפגוע בתחושת החופש והמרחב הניבטת מן החלון, ולכן חשוב שהסורגים יהיו בגוונים של הנוף הנשקף או סורגים שקופים כמו שיש היום. מבחינת סוגים יש סוגים שונים של סורגים, מהם איכותיים יותר ואיכותיים פחות וחשוב כמובן שהסורגים יהיו חזקים ויציבים בשביל שיצדיקו את הימצאותם. אם כבר החלטתם להתקין סורגים בבית עדיף כמובן שזה יהיה בכל הבית ולא רק בחלקו כי אין טעם רק בחלק.

שמירה על הביטחון ועל הבטיחות

בכל מקום היום ישנן פריצות לבתים, ומי שחווה פריצה יודע שזה אירוע לא נעים בכלל… ישנן דרכים שונות להתמודד עם פריצות כשאחת הדרכים היא התקנת סורגים בבית. התקנת סורגים תקשה מאוד על הפורץ ואולי אף תגרום לו לוותר מראש. בפן הבטיחותי חובה להתקין סורגים בעיקר בבית בקומה גבוהה ובעיקר בבית עם ילדים מכיוון שאסונות קורים כל יום ואנו צריכים לעשות הכול בשביל לא להיות חלק מן הסטטיסטיקה הנוראית הזו. כך גם נדע שהילדים שלנו לא בסיכון ונוכל לישון הרבה יותר טוב.

התקנה של סורג לחלון היא חובה בכל בית. יש סוגים שונים, צבעים שונים וכדומה אך הסורג חייב להימצא במקום ולא משנה מי יתקין לנו אותו, וישנם כמובן לא מעט מתקינים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3256 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע