דלתות ודלתות כניסה – רמז לגבי הפנים

שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

מתקין סורגים
מתקין סורגים
20 בספטמבר 2018
דלתות וסורגים
מדוע להשקיע בדלת הכניסה לבית?
17 בנובמבר 2018
דלת כניסה

דלת כניסה

הדבר הראשון שאורחים שמים לב אליו בבואם לאירוח הם דלתות כניסה. מעוצבות לפי טעמו של כל אחד ואחד, הן אמורות להקרין אוירה טובה. הדלתות משולבות עם משקופים נותנות את ההתרשמות הראשונה ולכן יש להתאימן לפי האופי.

לבתים ישנים עם גינות קטנות לידם יתאימו דלתות כניסה עם עץ בהיר ולא צבעוני או חומר כבד. הן רומזות על האופי הפנימי של הבתים. דלת שמרנית תצביע על הריהוט והסגנון בפנים.

תהליך ייצור של דלתות כניסה

היות ויש כל כך הרבה יצרנים ויבואנים בישראל, רצוי שהצרכן יהיה מעודכן לגבי תהליך ייצור הדלתות. השלב הראשון הוא ביציקת הפלדה . חומר גלם איכותי יבטיח חיים ארוכים בפני פגעי הטבע – גשם וחום.

השלב השני הוא בצביעת הדלת בצבע מיוחד. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לבחור צבעים לפי צבעי הקשת ולכן מדובר בערבוב צבעים והתאמתם. השלב השלישי והקריטי הוא באפיית הצבע בתנור. בחום של עד מאתיים מעלות, הצבע יהיה עמיד בפני כל בעיה אפשרית – קילוף, גשם או חום.

עמידה בסטנדרטים גבוהים

לאחר כל שלבי הייצור הדלת תועבר לבדיקה קפדנית ולהרכבת ידיות ומנעולי ביטחון עם שבעה עד עשרה בריחים. מפעלים רבים מציגים תעודות ממכון התקנים ; הדבר מצביע על ייצור לפי תקן 9001-9002 ISO. לאחר בדיקה קפדנית מועברות דלתות לסוכנויות לשיווק ולהרכבה.

רכישת דלתות כניסה

אין להזמין דלתות מקטלוג או באמצעות האינטרנט. חובה לראות ולהתרשם מהם באולם תצוגה או במפעל עצמו. עלותן גבוהה ולכן אין להתפשר בטיב ותוודאו שהמחיר כולל המנעול והמשקוף.

בסוכנויות רבות, ובמיוחד בחנויות המפעלים , ישנן יועצות או מעצבות שתעזורנה בבחירת הדגמים הנכונים. לפני כניסתכם לחנות יש לקבוע לעצמכם תקציב לרכישת דלתות כניסה. תבקשו לראות דלתות במסגרת התקציב שלכם, אחרת ינסו לפתות אתכם בדגמים שעולים עשרות אלפי שקלים.

טופס הזמנה עם פירוט כל העלויות

יש לדרוש בעת ביצוע ההזמנה פירוט כל הפריטים הכלולים במחיר כמו ידיות ומשקוף, הובלה והרכבה. הדבר ימנע אי הבנות בעת ההרכבה. יש לוודא בעת ביצוע ההזמנה שיש אחריות מלאה על כל מרכיבי הדלת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3643 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע