שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

מדוע כדאי להתקין סורגים בבית?
4 בספטמבר 2018
שערים
4 בספטמבר 2018

מתעניינים בפרגולה? בחנות לממכר פרגולות ימליצו לכם על מיטב מותגי הפרגולות הביתיות והעסקיות, ויספקו שירות מתקין פרגולה למקום מושבו של הלקוח. אם גם אתם בדרך לרכוש פרגולה, כך תעשו זאת נכון, באחריות, ותוך מינימום מאמץ. בדרך שלפניכם – כל אחד יכול לרכוש לעצמו פרגולה – גם לצרכים ביתיים וגם לצרכים עסקיים.

מדידת השטח לו דרושה הפרגולה

יש למדוד את השטח העליון של המתחם בו תוצב הפרגולה. במידה ומדובר בפרגולה תלויה, נמדוד את רוחב הקיר, ובמידה ומדובר בפרגולה על עמודים נמדוד את השטח, ונצטייד בשלוש מידות: השטח הכולל: אורך כפול רוחב, מידת האורך לחוד ומידת הרוחב לחוד. בדרך זו תוכלו לצמצם את הבחירה שלכם למבחר אשר יוכל להיות מוצב בשטח שלכם.

עיון בקטלוג הפרגולות בליווי יועץ

בשלב זה יועץ מקצועי מטעם חנות הפרגולות יסקור אתכם את הפריטים בקטלוג ויסייע לכם לבחור פרגולה ראויה לבית, תוך התייחסות לחשיפת החלל המיועד לשמש בהיעדר הפרגולה, החשיפה ללחות באיזור, ופרמטרים נוספים שעל היועץ לדעת. יש לספק לו את כל הפרטים על מנת שהוא יוכל לספק לכם מוצר עמיד שישרת אתכם זמן רב, ולא מוצר אשר עלול לצבור בלאי מהיר. השירות של היועץ יצמצם את הבחירה עוד, עד לשלב הסופי של הקנייה.

קבלת ההחלטה על קניית הפרגולה

בשלב זה, כאשר החלטתם איזו פרגולה לרכוש, מתקין פרגולה מקצועי יגיע לבית שלכם בתאריך שתבחרו, ותבוצע התקנת הפרגולה: חיבור לקיר אם מדובר בפרגולה תלויה, או קיבוע לאדמה במידה וזו פרגולה על עמודים. שירו ההתקנה של החנות הוא שירות ייחודי, והמתקינים מטעמה התנסו בכל סוגי הפרגולות בכל סוגי המבנים על הפרגולה שתקנו ישנה אחריות רבת שנים לטיפול בנזקים מכל סוג שהוא.

מחירי פרגולה

מחירי פרגולה נקבעים על פי סוג החומרים ממנו היא עשויה, מידותיה, והיקף השימוש בחומרים. המחירים נקבעים גם על פי הביקוש לעיצוב מסויים של פרגולה בהינתן פרק זמן. כך, למשל, פרגולה מפוספסת עלולה להיות שונה במחיר שלה מפרגולה חלקה אם הביקוש לאותה פרגולה שונה. יחד עם זאת, בחנות זו המחירים נחשבים נגישים יותר מבכל מקום אחר, ויש גם התקנה כלולה בדיל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עד כה נרשמו 3644 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע