תריסים לחלונות

שערים אלומיניום
שערים מאלומיניום
28 בדצמבר 2018
טיפים לאחזקה ותיקון של תריסי גלילה – לבית או לעסק
2 באפריל 2019

קיימים מגוון סוגי תריסים לחלונות

אלו שביקרו פעמים רבות בארצות ניכר, יודעים לומר כי ישנן מדינות בהם לחלונות אין תריסים, מהסיבה שבמדינות אלו לא מוצאים צורך בהתקנת תריסים ומסתפקים בהתקנות וילונות. במדינת ישראל, לעומת זאת, אין כמעט, או בכלל, בתים ללא תריסים, מהסיבה שבישראל יש שמש חזקה. תריסים מונעים מאור השמש לחדור לבית ומונעים בכך חימם יתר של הבית. בנוסף, מאפשרים התריסים ויסות מועדף של האוויר לחלל החדר, בימים קרים או חמים.

לישראלים יש מזל רב בנושא התריסים, כיוון שזמין להם מבחר מרשים של תריסים שיתאימו לחלונות וגם לסורגים. בבחירת תריס, יש להתחשב במבנה, עיצוב, גודל וצבע התריסים והחלונות.

תריס פלסטיק

הסוג הנפוץ ביותר של תריסים הוא תריס הפלסטיק הרגיל. התריס נבחר על פי גודל החלון. יתרונם של תריסים אלו טמון בעובדה כי קל להחליף כל שלב בתריס, אם נשבר; כאן, אולם, ישנו גם חיסרון: התריסים שבירים למדי, ורוח קרה יכולה להוביל לנזק בתריס. ניתן לבחור תריס בצבעים שנים, או לצבוע אותם בצבעי פלסטיק בגוונים נבחרים.

תריסי גלילה

זהו עוד סוג תריס נפוץ. אלו יכולים להיות חשמליים או ידניים. במידה שנבחר תריס ידני, הרי שהוא יימשך באמצעות חוט כלפי מטה ומעלה. במידה שמדובר בתריס חשמלי, הרי שיימשך באמצעות מתג הממקם בתוך רווח החלון או מעליו – הכל עומד כתלות במיקום המתקן.

תריסים משרדיים

סוג נפוץ אחר של תריסים, נפוץ במשדרים בעיקר. אלו תריסי פלסטיק דקיקים הפונים אופקית או אנכית. תריסים אלו אינם נפתחים בין השלבים, אלא ניתנים להזזה לקצה אחד או שני. תריסים אלו מונעים מהרחוב לראות את הנעשה בפנים החדר ומאפשרים ליושבי החדר להתבונן במתרחש בחוץ, מבלי שפניהם יתגלו. תריסים אלו יכולים להגיע גם כתריסים חשמליים.

תריסי עץ

זהו סוג ישן יותר של תריס, שניתן למצוא בעיקר בבתים ישנים יותר. תריס זה קשה יותר להזזה. במרבית המקרים, התריס אינו נפתח בין השלבים – ומהווה בעצמו חלון הנפתח במרכז. תריס זה יכול להגיע בצבעים שונים, ממש כמו סוגי תריס אחרים, ולהיצבע בצבעי עץ מתאימים.

כיצד לבחור את התריס המתאים

באם אתם סומכים על חוש העיצוב שלכם, תוכלו בוודאי לבצע את הבחירה בעצמכם. במידה שאתם עסוקים מדי בענייני העבודה ובטרדות היומיום, כך שאינכם פנויים לרדת לפרטי פרטים בנושא בחירת הוילונות לבית, תוכלו תמיד ליצור קשר עם מומחי וילונות (כן. יש כאלו). מומחה כזה ידע להתאים לכם את הוילונות המושלמים לבית המסוים שלכם.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון