שערים

פרגולה תלויה על הקיר
פרגולות לבית
4 בספטמבר 2018
גדרות
4 בספטמבר 2018

במאמר זה נספק לכם מידע על בחירת שערים חשמליים. מדוע יש צורך בליווי של אנשי מקצוע? האם ניתן להרכיב שער חשמלי לבד באמצעות ממשק כלשהו, והספק יהיה מחוייב לחלקים שבחרתי, כולל רכיבי-מנוע? מדוע אני – כצרכן – בכל זאת מוגבל מבחינה זו, ומהי ההצדקה של הגבלה זו? במאמר זה תמצאו את כל המידע שיסייע לכם לבחור את השערים, ולדעת כיצד תחום זה מתנהל הלכה למעשה.

התאמת המנוע לשער

הנושא החשוב והאקוטי ביותר במאמר. מדוע? משום שמנוע חזק מעיד על כוח רב יותר שמופעל על השער על מנת לגרום לתזוזתו. מנגד, מכון התקנים הישראלי מציג תקן מחמיר וחסר פשרות, לפיו לקוח של שער חשמלי חייב לדאוג שיד אנושית תוכל לבלום פיזית את השער. מדוע זה כך? משום שלעתים מתרחשות תקלות, הבקר או השלט רחוק של השער מתקלקל והשער עלול למחוץ מכונית או חלילה לגרום לפציעות אנשים. אם ניקח מנוע שמתאים לשער של מפעל גדול, ונתקין אותו בשער קטן של בית, הוא ינוע במהירות עצומה ללא יכולת בלימה ביד.

התאמת השער למקרה המיועד

שערים חשמליים משמשים כבקרי כניסה למבנים רבים: חצרות של בתים פרטיים, חניות פרטיות וציבוריות, כניסה למפעלים, כניסה למושבים וישובים מבודדים, ועוד. חשוב לדאוג להתאמת השער למקרה המיועד. מבחינה עיצובית, מוטב לבחור בשער שישתלב היטב עם הקירות החיצוניים של המבנה, ומבחינה פונקציונלית מומלץ להשתמש בשער עם מוטות דאבל טי, העשוי מברזל מגולוון לאבטחת איכות ועמידות. במקומות חנייה, שער קורה קונזולית יעשה את העבודה, ושער קונזולי ללא הקורה, עם סורגי ברזל מאונכים, יתאים מאד לכניסות למפעלים ומושבים.

תחום שערי הרכב

תחום בפני עצמו אשר ניתן ליישום במגוון דרכים. ניתן לבחור שערים חשמליים שנפתחים בצורה אופקית חד כנפית, דו כנפית או שער מתרומם אנכית. בתחום השערים האופקיים, חשוב לדאוג למרחבים פנויים אשר השער יכול להיפתח בסביבתם, בין אם מדובר בחלק הפנימי של הבית ובין אם מדובר בשטח הציבורי שמחוצה לו. בתחום השערים האנכיים, ניתן לבחור בין שער עם בוכנה הידראולית שמניעה אותו למעלה,לבין שער קורה קונזולית, או קורה מתרוממת למעלה ושמאלה ויורדת למטה וימינה.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×

מעוניינים בהצעת מחיר לסורגים לבית? השאירו פרטים עכשיו

מאשר את תקנון הפורטל


אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

מאשר את תקנון הפורטל


אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

טרלידור במבצע

טרלידור במבצע

מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 072-3902462


מאשר את תקנון הפורטל

אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

Optimized with PageSpeed Ninja
X
חייגו עכשיו
טרלידור במבצע
לפרטים לחצו כאן

לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם או חייגו 072-3902462

מאשר את תקנון הפורטל

אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון