שערים – מומלץ להתקין שערים

מעקה פנים – מה הסוגים שקיימים
27 בנובמבר 2018
מה זה בדיוק פרגולה חשמלית ?
1 בדצמבר 2018

שערים הנם מוצרי הגנה ובקרה לכניסה למבנים. לבתים פרטיים קטנים – ניתן לרכוש שער חשמלי או שער שאינו עובד על חשמל. בבניינים בהם ישנה מערכת אינטרקום, או בכניסה לבתים צמודי קרקע גדולים, מומלץ כי יוצבו שערים חשמליים וסורגים לשיפור איכות הבקרה. כאן נלמד כיצד מתאימים שער חשמלי לבית, למפעל וליישוב קהילתי אשר חייב בשער מתוקף סוגו: מושב עובדים, מושב שנמצא באזור קו עימות, קיבוץ וכו’.

הסינכרון בין השער לבין המנוע

סינכרון זה – חשוב כי יתבצע במקצועיות ובמיומנות, ורק על ידי עובד מנוסה בחברה לממכר שערים. על עובד מסוג כזה להיות בקיא בביצועי המנועים שהוא מוכר, ולהתאים אותם לשערים. משתמע מכך – שללקוח אין SAY מכל סוג, במידה והוא רוצה מנוע מהיר יותר לשער שלו. מדוע? משום שעל פי התקן, אדם חייב להצליח לחסום בידיו שער חשמלי. הכלל הזה נועד למקרה שהשער מקולקל והמנגנון החשמלי מסכן עוברי אורח בטריקות פתאומיות. במקרה כזה, אם על שער קטן וקל יורכב מנוע של שער קונזולי שנועד למושבים וקיבוצים, הוא ינוע במהירות עצומה אשר אף אדם לא יוכל אפילו להתקרב לאזור על מנת לנסות לעצור זאת.

רכיבים מומלצים עבור גוף השער החשמלי

שערים חשמליים באיכות – צריכים להיות עשויים מברזל, כאשר הדלת עצמה עשויה מברזל מגולוון, ומערכת הצירים של השער – מקורות דאבל T. שילוב זה מבטיח הגנה הרמטית על הבית, המפעל או המושב, וחשוב מכך, זה ישפר את ביצועי ההגנה של השומרים שתציבו במקומות אלו. מדוע?

משום ששער כזה, כאשר מחובר למנוע חשמלי – קשה לעצירה על ידי רוב בני האדם, וזאת בסתירה לתקן שמחייב שתהיה יכולת עצירה ביד. משתמע מכך שהמנוע של השער הזה יניע אותו במהירות אטית מאד, על מנת שתיתכן בלימה ידנית שלו. לעתים הוא ייסגר תוך 5 דקות. במהלך הפתיחה או הסגירה של השער – יהיה לשומרים שלכם זמן לרשום מספר רכב, ולתשאל את הנכנסים לאזור הממוגן.

השערים החשמליים משפרים לאין ערוך את בקרת הכניסה לכל מתחם: מבית פרטי ועד מושב קהילתי. החליפו את מנגנוני בקרת הכניסה הידניים שלכם לשערים חשמליים!

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון