שערים לבית – מגוון שערים לבית

סורג בצבע צהוב
סורגים נגד פריצות לבית או לעסק
19 באפריל 2020
פרגולה פתוחה – טרלידור
30 באפריל 2020

שערים לבית – אסתטיקה במקום ראשון

כאשר אנו בוחרים גדר היקפית לבית, אנחנו לוקחים בחשבון שורה של משתנים ובהם רמת הבטחון שמעניקה לנו הגדר, אך יותר מכל אנו מתייחסים לאלמנט האסתטיקה ומקפידים על כך שהגדר ההיקפית תוסיף ערך לעיצוב הכולל של הגינה או החצר. הדברים נכונים גם כאשר מחפשים שערים לבית, אם כי לא צריך להתבלבל. הדגש שאנו נותנים על נושא האסתטיקה אינו מוריד במאומה מההתייחסות שלנו לפרמטרים נוספים כמו רמת בטחון או שימושיות של השער. כל אלה חשובים וניתן לשלב אותם בצורה מלאה יחד עם אסתטיקה, אבל בסופו של דבר שער שאין לו את המימד האסתטי הנדרש, צפוי לגרום לנו לעוגמת נפש יותר מאשר להנאה מהשבחת הבית וסביבתו.

תמונה של שער אלומיניום של חברת טרלידור

שער אלומיניום

שער אלומיניום

למדו את התחום לעומק

בבחירת שערים לבית כדאי להסתייע באיש מקצוע המכיר את התחום לעומקו, או לפחות ללמוד את הנושא לעומק, להכיר את הסוגים השונים של שערים – לדוגמה: שערי אלומיניום , את הפרמטרים המרכזיים המבדילים ביניהם, את האופן בו מוגדרת האיכות של כל שער, העמידות שלו והתפקוד התקין שלו לאורך זמן, נושא העלויות והמותגים, נושא יכולות העיצוב של השער במסגרת דגמים מוכנים מן המדף מול דגמים בהתאמה אישית וכדומה. כל אלה הם נושאים שעליכם להכיר לעומק אם אתם רוצים להבטיח את הבחירה הטובה ביותר לבית.

או הסתייעו באיש מקצוע

לחילופין, כאמור, יש באפשרותכם להתייעץ עם איש מקצוע המבין בתחום של שערים לבית, ויכול לחשוף אתכם לכלל האפשרויות העומדות בפניכם, לפרט בפניכם מה הם ההבדלים בין הדגמים השונים, ומה עליכם לשקול כדי לבצע את הבחירה הנכונה. איש מקצוע כזה יכול להיות גם איש המכירות בחנות בה אתם בוחנים את הדגמים השונים, אך במקרה כזה אין להסתמך על איש מכירות אחד, וכדאי לבחון את הדברים בכמה חנויות שונות.

שער כניסה מאלומיניום

שער כניסה מאלומיניום – התקנה של טרלידור

קודם אסתטיקה, ובהמשך כל היתר

בשלב ראשון, סקרו את הדגמים השונים והצביעו על הדגמים האטרקטיביים ביותר מבחינתכם מבחינה אסתטית. בהמשך לכך, בררו אודות המנוע החשמלי המחובר לשער במידה ומדובר על שער חשמלי, על פורמט הפתיחה (הזזה או ציר) וכל נושא אחר שקשור לרמת אבטחה ושימושיות, ועל פי נתונים אלה תוכלו לקבל החלטה חכמה יותר.

שער אלומיניום

שער אלומיניום

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון