ריהוט גן

פרגולה מאלומיניום חשמלית
פרגולה נפתחת
21 ביוני 2020
גדרות אלומיניום
דשא סינטטי – שילוב של מוצרי טרלידור ודשא ירוק!
21 ביוני 2020
Show all
מפעל ייצור ושיווק ריהוט גן וריהוט ציבורי

מפעל ייצור ושיווק ריהוט גן וריהוט ציבורי

השאלות שצריך לשאול בעת רכישת ריהוט גינה

קניית ריהוט גן היא הרכישה המשלימה החשובה ביותר אחרי עיצוב הגינה הביתית ותחזוקתה. אולם רבים לא יודעים להתאים את ריהוט הגן הנכון לגינתם, וזאת משום שאינם יודעים לשאול את השאלות הנכונות בעת קניית ריהוט גן…

השקעתם רבות בגינה שלכם, יש לכם גנן שמגיע באופן קבוע לתחזוקה הגינה, ואתם מתכננים לבלות זמן פנוי איכותי בגינתכם המטופחת? מעולה! אבל זהו גם סימן לכך שעליכם לקנות ריהוט גן מתאים, שיעצים את יופי של הגינה ויהיה שימושי עבורכם ועבור האורחים שלכם בגינה.

האמת היא, שרבים הרוכשים ריהוט גן “לפי התחושה”, ולא שואלים לפני הרכישה את השאלות הנכונות, שהתשובה עליהן תביא להתאמה מרבית ומיטבית של ריהוט הגן לגינתכם הנעימה. כך קורה שרבים פשוט קונים ריהוט גן לא מתאים, שאינו מוסיף לגינה עצמה מבחינה עיצובית ושימושית כאחד.

ריהוט גינה - ספסל ופח של חברת טרלידור

ריהוט גינה – ספסל ופח של חברת טרלידור

ריהוט גן: הגודל כן קובע

גודל הגינה משליך ישירות על היקף וגודל ריהוט הגן אותו עליכם לרכוש עבור הגינה שלכם.

זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל רבים נופלים בפח של מראה העיניים: סט יפה ומהודר של ריהוט גן, הכולל שש כיסאות ושולחן, אולי מאוד יפה לעין – אבל עלול שלא להתאים לגינה קטנה מדי, ולהשאיר שטח צפוף מדי להתנייד בתוך הגינה עצמה.

בטרם רכישת ריהוט גן, מדדו את שטח הגינה, וחשבו מראש מהו השטח מתוכה המיועד עבור ריהוט גן. תכנון מראש ונכון של השטחים המיועדים עבור ריהוט גן, יביא לרכישת סוג ריהוט הגן הנכונה עבור גינתכם.

ריהוט גן: העיצוב והצבע

גם לעיצוב הגינה יש חשיבות ברכישה של ריהוט גן. אין דין גינה של פרחים צבעוניים כדין גינה מאופיינת בדשא ושיחים ירוקים בלבד.

מכיוון שריהוט גן מגיע בשלל צבעים ועיצובים, בין אם מדובר בכיסאות, שולחנות או אפילו נדנדה לגינה, חשוב שעיצובו של ריהוט גן נכון יהיה למעשה המשך של עיצוב הגינה עצמה ואפילו חשוב שיתאים לפרגולה בגינה שלכם או הפרגולה במרפסת שלכם.

אם ישנה כוונה גם לשבת בגינה בשעות הערב, כדאי גם להתחשב בסוגי התאורה שיש לגינה בעת רכישת ריהוט גן לגינה: סוגי האור, אם הוא לבן או צבעוני, משליכים על איך יראה הריהוט בשעות הערב, ולכן כדאי לבחור צבעים ועיצובים ידידותיים לסוג התאורה בגינה.

פינת ישיבה לגינה

פינת ישיבה לגינה – חברת טרלידור

ריהוט גן: עמידות החומר

סוג הגינה, מיקומה ואופייה – האם היא חשופה או מוגנת בפני השמש והגשם – גם הם צריכים להיות שיקול חשוב בעת רכישת ריהוט גן, שכן יש לשאלות אלו השלכות על סוג החומר ממנו עשוי ריהוט הגן הנבחר ועמידותו.

אם למשל מדובר בריהוט גן מעץ, כדאי להתאימו לגינה מוגנת יחסית מפני רוח, גשם ושמש. ריהוט גן ממתכת חשוב שיהיה פחות רגיש לחלודה, ובכל מקרה רצוי פחות לחשוף אותו למים או לגשם. ריהוט גינה מאלומיניום או מפלסטיק נחשב עמיד יותר לפגיע מזג האוויר, אך הוא נוטה להתלכלך יותר.

כמו בכל קנייה, גם רכישת ריהוט גן צריכה היערות וחשיבה מקדימה – מה שיבטיח קנייה נכונה, וגם חסכונית, של ריהוט גן נכון ומתאים לגינה שלכם.

 

רוצים גן לקבל הצעת מחיר ממפעל ייצור ושיווק ריהוט גן וריהוט ציבורי – פנו עכשיו לטרלידור – 072-3902462

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון