פרגולות עץ – הכירו את הפרגולה העתיקה

פרגולות אלומיניום
20 באוקטובר 2019
גדרות לגינה – למה זה שימושי?
20 באוקטובר 2019

עשיתם את הבחירה והחלטתם ללכת על פרגולה מעץ ולא על אחת העשויה אלומיניום ו/או ויניל – במאמר זה נעמוד על סוגי העצים מהן עשויות הפרגולות, היתרונות והחסרונות בבחירת פרגולה העשויה מעץ וכמה טיפים חביבים לשיפור חזות פרגולת העץ שלכם. אז למה אנחנו מחכים? בואו נתחיל.

פרגולה תלויה מעץ

סוגי פרגולות עץ

פרגולה מעץ יכולה להיבנות בכמה אופנים ולשמש גם לדברים שונים – ישנן פרגולות אשר מטרתן להיות כמה שיותר חזקות ועמידות, ישנן כאלה שלכסות כמה שיותר פרצות שמש ולספק כמה שיותר צל וישנן כאלה שנועדו בעיקר לנוי ושיפור חזות הבית – לפני שתבחרו את סוג העץ איתו תרצו לבנות את הפרגולה שלכם הבינו עם עצמכם מה הדגש שלכם בבחירת הפרגולה ולפיו תעבדו.

נתחיל במניית הסוגים:

· פרגולת עץ אורן – הפרגולה הנפוצה ביותר – עמידה מאוד בפני תנאי מזג-אוויר קיצוניים דוגמת שרב או שלג, חזקה מאוד ושימושית. הסוגים הנפוצים של עץ אורן הוא עץ פיני ועץ סיני.

· פרגולת עץ גושן – את סוג העץ של פרגולה זו ניתן לייחס להגדרה של פרגולה המיועדת לצרכי נוי וחן. סוג העץ העדין והרך משרה אווירה מאוד ביתית וחמימה כלפי פנים וכלפי חוץ. החיסרון בו היא אולי היותו עמיד פחות מסוגי עץ אחרים המשמשים לבניית פרגולות.

· פרגולת עץ במבוק – פרגולה זו תשמש להשרות אווירה של מקוריות ושינוי הסביבה הטבעית. סוג העץ המיוחד על רקע הבית משרה אווירה מיוחדת מאוד שתישבר באופן חיובי על רקע המראה הטבעי מסביב. הפרגולה תכסה הרבה מאוד שטחים של שמש, כך שהיא גם ידידותית מהבחינה הזו.

היתרונות בפרגולות עץ

· פרגולת עץ משרה אווירה הרבה יותר ביתית, חמימה ונעימה כלפי אדם הצופה עליה מבחוץ והן כלפי אדם היושב בתוכה. בניגוד לאלומיניום אשר המראה שלו יותר מתכתי, פחות רך ופחות מלבב. אין ספק שסוג זה של פרגולה הרבה יותר חינני וידידותי לסביבה.

· ישנם הרבה יותר סוגים ומבחר של פרגולות הקיימים בפרגולות העשויות מעץ, מה שיאפשר לכם למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים.

החסרונות בפרגולות עץ

· פרגולות עץ דורשות תחזוקה שוטפת רבה יותר מאשר אלו העשויות אלומיניום. התחזוקה כוללת: חידוש צבע, שימון ודאגה להרחקת מזיקים מהעץ.

· פרגולות עץ יקרות יותר מאשר פרגולות העשויות עץ אלומיניום.

ונסיים בטיפ מהיר לקוראינו:

לאחר התקנת הפרגולה החדשה שלכם, מומלץ להוסיף חפצי נוי ולתלותם על הקורות: עציצים, צמח מטפס, פרחים, מנורות מנצנצות, מדפים ועוד כל מיני דברים אשר יכולים גם לשפר את האווירה שהפרגולה משרה וגם להיות שימושיים לכם בעתיד, בעודכם רובצים תחת הפרגולה החדשה שלכם!

פרגולה גדולה בחצר

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×

מעוניינים בהצעת מחיר לסורגים לבית? השאירו פרטים עכשיו

מאשר את תקנון הפורטל


אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

מאשר את תקנון הפורטל


אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

טרלידור במבצע

טרלידור במבצע

מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 072-3902462


מאשר את תקנון הפורטל

אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

Optimized with PageSpeed Ninja
X
חייגו עכשיו
טרלידור במבצע
לפרטים לחצו כאן

לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם או חייגו 072-3902462

מאשר את תקנון הפורטל

אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון