פרגולות עם גג נפתח ונסגר – שליטה על גג ופתיחה עם שלט ( נקרא גם פרגולה חשמלית )

חיפוי עץ - אלומיניום דמוי עץ
חיפוי עץ ? יצאנו לבדוק…
5 ביולי 2020
פרגולה של טרלידור
התקנת פרגולות אלומיניום
30 ביולי 2020
Show all
פרגולה במבצע

פרגולה במבצע

פרגולות אלומיניום חשמליות – עמידות ופונקציונליות

פרגולה נחשבת לפתרון הצללה איכותי ומקובל. ניתן למצוא אותה בבתים צמודי קרקע, בדירות גן ובמרפסות. כיום ניתן למצוא כמה וכמה דגמים איכותיים של פרגולות מאלומיניום, כאשר המילה האחרונה בתחום היא פרגולה חשמלית. מדוע מדובר בהצלחה גדולה כל כך? מכיוון שמדובר בשילוב מנצח של עמידות ושל פונקציונליות.

העמידות של האלומיניום

אלומיניום הוא חומר גלם מופלא – הוא קל משקל אבל גם עמיד. הוא נוח יחסית לעיבוד והוא מהווה חלופה הרבה יותר טובה לעומת חומרי גלם אחרים כגון עץ או פלדה, שאינם תמיד מתאימים. אלומיניום מוכיח את עצמו כחומר גלם עמיד שיכול להחזיק מעמד לאורך שנים. הקורות, התשתית, הקונסטרוקציה והחיבורים של הפרגולה שעשויים מאלומיניום אינם מחלידים. חלקי אלומיניום אינם מאבדים את צבעם או דוהים, תופעה שלא ניתן להימנע ממנה כאשר מדובר בעץ או בפלסטיק. פרגולות מאלומיניום נשארות כחדשות, הן שומרות על יציבות חסרת פשרות ועל בטיחות מצוינת, בפרט כאשר היצרן או המתקין עובדים באמינות ולפי תקנים מקובלים. כל זאת נכון לכלל הפרגולות שעשויות מאלומיניום, אך כאשר מדובר בפרגולות חשמליות – מקבלים ערך מוסף חשוב במיוחד.

פונקציונליות מושלמת

חיסרון שלא ניתן להתעלם ממנו כאשר מתקינים פרגולה קבועה נובע מכך שהיא מטילה צל ומסתירה את הנוף גם כאשר אין בכך צורך. פרגולה חשמלית, כזאת שמצוידת במנוע, מתגברת על החיסרון הזה ללא קושי. פרגולה חשמלית במצב סגור תספק הצללה מלאה ומושלמת כאשר השמש קופחת וחם, וכאשר רוצים ליהנות מקרירות מוצלת. פרגולה חשמלית במצב סגור תאפשר להישאר יבשים ומוגנים גם כאשר יורד גשם. עם זאת, כאשר רוצים אווירה אחרת – בלחיצת כפתור פשוטה מקפלים את הגג של הפרגולה והתוצאות מתגלות מיד.

בשעת בוקר מוקדמת או כאשר השמש נוטה לשקוע, בכל פעם בה מזג האוויר יפה ואין שמש ממש מעל לראש – מקפלים את הפרגולה ונהנים. נהנים מבריזה נעימה, מאווירה טבעית, מאור הכוכבים. בזכות היכולת לקפל או לפרוש את הפרגולה החשמלית, בזכות הפונקציונאליות – תמיד ניתן לכוונן את המצב הרצוי לפי התנאים ולפי מה שמתחשק. חיפשם יופי, נוחות ועמידות? חיפשתם פונקציונאליות ופרקטיות? פרגולות אלומיניום חשמליות הן הפתרון הנכון.

 

פרגולות אלומיניום מחיר – הזול הוא היקר

יותר ויותר אנשים רוכשים פרגולות אלומיניום כפתרון של הצללה וקירוי לגינה, למרפסת או לגג. כאשר משווים בין מחירים של פרגולות שונות, כדאי לשים לב לכך שיש הרבה מאוד הבדלים בין פרגולות שונות. יש פרגולות קבועות ופרגולות חשמליות, יש פרגולות אלומיניום רגילות ויש גם פרגולות תלויות. כדאי להיזהר ולא למהר ולבחור בהצעת המחיר הכי נמוכה שנותנים לכם. בחירה חפוזה תעלה בסופו של דבר ביוקר רב. איכות, עמידות, טיב – נשענים על רכישה במחיר הוגן.

פרגולה סגורה במבצע

פרגולה סגורה במבצע

אל תחסכו בהתקנה

כאשר רוכשים פרגולות אלומיניום משלמים על שני מרכיבים משלימים. מצד אחד, משלמים על חומרי הגלם, כאשר פרגולה גדולה יותר או מורכבת יותר תהיה יקרה יותר מהקטנה או הפשוטה. מצד שני, משלמים גם על ההתקנה. מי שמקבל הצעת מחיר שנראית זולה מדי צריך לשאול את עצמו במה המתקין עשוי “לעגל פינות”.

כאשר פרגולה לא תותקן באופן מוקפד ומדויק, היא בהחלט יכולה להיות פחות בטיחותית. יחד עם זאת, יש גם היבטים נוספים של התקנה חפוזה, שאינה איכותית. פרגולה שתותקן באופן פחות מקצועי עשויה להיות עקומה ופחות אסתטית. רוצים ליהנות מפרגולה בטוחה לחלוטין, יציבה ויפה? חפשו התקנה במחיר הוגן – שאינו הכי יקר אבל גם שאינו זול מדי.

חומרים איכותיים ויופי לשנים

יצרנים ומתקינים של פרגולות יכולים להציע מחירים זולים מדי, שיתבררו כיקרים במקרה בו נעשה שימוש בתחליפים ובחלקים פחות טובים. פרגולה זולה באופן מחשיד תתברר לבסוף כיקרה אם חלקים מסוימים יעלו חלודה או כאשר חיבורים שונים יתרופפו. אמנם אלומיניום הוא חומר איכותי וטוב, אך כדי שאיכותו תהיה באמת מספקת, יש צורך להשתמש בחומר גלם בכמות הרצויה, בברגים הנכונים ובקונסטרוקציה המדויקת.

חיסכון במחיר עלול לעלות ביוקר כאשר צריכים להוסיף לאורך השנים כסף לצרכי תחזוקה, שיפוץ או שיקום. רוצים פרגולה מאלומיניום במחיר משתלם באמת? מצאו יצרן פרגולות, משווק ומתקין בעל מוניטין שמתמחר את המוצר באופן הוגן לשני הצדדים. כך, אפשר להיות בטוחים שיעשה שימוש בחומרים איכותיים. כך יהיה אפשר לדעת שהבטיחות, היופי והנוחות מובטחים לשנים ארוכות.

מחפשים פרגולות במבצע ? עברו לדף > פרגולות במבצע

 

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון