סורג שקוף – יתרונות

למה כדאי להתקין סורגים?
20 באוקטובר 2019
סורגים לבית בזול
29 באוקטובר 2019

יצרנים מובילים שמפתחים פתרונות מיגון וסורגים, מעצבים ומייצרים אותם, מציגים לראווה מבחר גדול של דגמים. אחת החברות המובילות בתחום זה, חברת טרלידור, מציעה מבחר סורגים – מתקפלים, קבועים, מפלדה, מאלומיניום ואחרים. אחד החידושים הגדולים בתחום זה הינו הסורג השקוף. מבחינת רבים, זהו הפתרון שהוא בבחינת הטוב שבכל העולמות. זהו פתרון בעל כמה וכמה יתרונות ברורים לסביבת המגורים.

מיגון שמונע נפילה

כל הורה לילדים קטנים חושש מכך שהסקרנות של הילדים הצעירים ושהתזזיתיות שלהם יובילו אותם לטפס לעבר החלון. מספיק שהילד שעדיין אינו בוגר דיו רוצה להציץ לעבר הציפור שחלפה, מספיק שהוא רוצה לנסות לקפוץ ולעוף כפי שראה בטלוויזיה כדי שהתוצאה תהיה נפילה – ואסון. כדי למנוע זאת, סורגי בטיחות הם התשובה. זהו היתרון הברור הראשון של הסורג השקוף: הוא עומד במשימה החשובה שהיא מניעת הנפילה של הילדים החוצה. המרווח בין הסורגים מותאם במיוחד כדי למנוע מצב שבו ראשו של הילד נתפס או נחבל.

אפשר לראות את הנוף

סורגים רגילים מפלדה או מאלומיניום מהווים פתרון לא רע, אלא שהם אינם מתאימים לאנשים שאוהבים לראות באופן טבעי את הנוף שנשקף מבעד לחלון. סורג שקוף מבית היוצר של טרלידור מהווה פריצת דרך שאינה חוסמת את הנוף.

מראה נטול סורגים

עבור כל מי שמחפש פתרון של מיגון איכותי, אך לא כזה שהופך את מראה הבית לסגור כמעין בית כלא או בית מעצר – סורג שקוף מהווה יתרון של ממש. הסורגים השקופים הופכים לכמעט נסתרים מהעין, לא רק בצפייה החוצה אלא גם כאשר סוקרים את מראה הבית מבחוץ פנימה. פתרון זה מתאים למיגון דירות, בתים ומשרדים מעוצבים.

חומר גלם חזק ועמיד

אי אפשר לדבר על יתרונות הסורג השקוף בלי לציין לחיוב את היותו חזק, עמיד ועשוי חומרים איכותיים. הסורג מבית טרלידור עשוי פסים פסים (זהו סורג אופקי בלבד, ללא פסים אנכיים). מדובר בפסים של חומר חזק – פוליקרבונט שקוף. רוחבו של כל סורג וכן עובי הסורגים הינו אידיאלי כדי למקסם את הבטיחות. יתרון נוסף שכדאי לציין – זהו חומר שאיננו מחליד, קל לניקוי ואיננו מצריך תחזוקה.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון