שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

פורטל תראה לי דלת מציג: סורגים קבועים לחלונות של טרלידור

המלצה שלנו – להתקין סורגים בבית

סורגים קבועים בדגם קלאסיק –   סורגים חזקים ובטוחים בעיצוב שאף פעם לא הולך לאיבוד

 

לקריאה נוספת לחצו כאן>>

פורטל תראה לי דלת מציג: סורגים קבועים לחלונות של טרלידור

המלצה שלנו – להתקין סורגים בבית

סורגים קבועים בדגם קלאסיק –   סורגים חזקים ובטוחים בעיצוב שאף פעם לא הולך לאיבוד

 

לקריאה נוספת לחצו כאן>>

יצירת קשר

לתיאום פגישה עם נציג מכירות השאירו פרטיכם

מאשר דיוור באמצעות מסרון או מייל

טרלידור - סורגים, שערים, גדרות, מעקות ופרגולות

מפעל ומשרדי הנהלה ראשית: אלטלף 25, יהוד
טלפון 072-3902462

שעות פתיחה:
א' – ה' 9:00-19:00
ו' 9:00-13:30

סורג קבוע לחלון

אבטחה באמצעות סורג קבוע לחלון

סורג לחלון, המיוצר באיכות גבוהה, מבטיח בטיחות ואוורור לבית. הוא מספק אבטחה קבועה מחוץ לחלונות, ומגן על הבית מפני פורצים ופולשים. יש לוודא בחירת סורגים המיוצרים היטב, כך שאינם יוצרים בעיות לטווח הארוך, וניתנים להתקנה על חלונות פלדה או חלונות במסגרת עץ.

קציני משטרה סבורים שסורג לחלון חיוני יותר לאבטחת הבית מאשר החלפת דלתות, מנעולים, חלונות, או התקנת מערכת אזעקה. הסורגים מחזיקים מעמד לטווח הארוך, ומטרת היעד שלהם היא להרתיע פושעים. עד כאן היתרונות. החסרונות הם המראה המוזר והמעיק, אך בעיות אלו ניתנות לפתרון קל עם מעט דמיון ותעוזת עיצוב.

התקנת סורג לחלון

היבט האבטחה של הסורג מתאפשר באמצעות הברגה ראויה של ברגים עשויים פלדה, המתאימים למסגרות ברזל ,עץ או אלומיניום. החלק העליון של הבורק מוחדר בזהירות לתוך הסורג, באמצעות מברג ולא פטיש. אם החלון עשוי פלדה או ברזל, יש להתקין את הסורג באמצעות ריתוך ראוי למסגרת החלון, במרווח הולם.

הסורג צריך להתאים לגודל החלון, ולהותיר את הרווח המתאים לאוורור ופתיחה וסגירה תקינים וקלים של החלון. סורגים איכותיים יכולים להשפיע על היופי והעוצמה של החלונות, מבלי לפגום בעיצוב הפנים הכולל של הבית.

שימוש בחומרים טובים לסורג לחלון

החומרים המשמשים לסורגים צריכים להיות חופשיים מכל סדקים, תזרימי שטח, קצוות מחוספסים, ובאופן כלי חוסר שלמות. הם צריכים להיות מוגנים מפני חלודה ואבנית, ועליהם להיות עשויים מפלדה קלה, בייצור שטוח, מרובע או מעוגל.

הרווח בין מוטות הסורגים להענקת רשת הביטחון צריך להיות קטן, כך שלא ניתן יהיה לחתוך אותם מבחוץ באמצעות מסור. מוטות המותקנים ברווחים גדולים יותר מאפשרים לפורצים לחדור בקלות לבית.

ניתן להתקין סורגי קיר המתפקדים כמו לוחות של וילונות מבעד לדלתות זכוכית המאפשרים חדירת אור ומראה אל הנוף הנשקף. כשהסלון הפונה למרפסת או לחצר הבית משקיף אל נוף מרהיב, אין לכסות אותו עם סורגים המעניקים תחושת מועקה, אלא לנצל את נתוני הטבע ולאפשר חדירת אור טבעי לחדר. סורגים אלו ממוקמים באופן מושלם בגודלם, אינם

גורעים ממראה החלון, ניתנים להתקנה ללא סדר מסוים, ובגימורים המבוצעים בהתאם להעדפה אישית, מחומרה דקורטיבית של ברזל מחושל.

כל המידע המפורסם בפורטל נכתב ו מפורסם על ידי המפרסם בלבד ובאחריותו הבלעדית אין הנהלת הפורטל ו/או מי מטעמה אחראית בדבר נכונות המידע ו/או הצהרות המפרסם ו/או איכות שירות המפרסם ו/או טיב השירות שניתן על ידי המפרסם ו/או נכונות הפרסום מכל מין וסוג שהוא והאחריות כולה מוטלת על המפרסם. בכל טענה של המשתמש ו/או דרישה ו/או תביעה יפנה הגולש ישירות למפרסם וזאת לאור העובדה, כי אין הנהלת החברה אחראית כאמור ואין מתפקידה לבדוק ו/או לפקח על תכני הפרסום ו/או על טיב השירות כאמור. הפורטל, מנהליו ועובדיו אינם אחראיים על התכנים הפרסומיים המוצגים והמפורסמים בפורטל.

עד כה נרשמו 3715 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע