שתפו את המבצע ואולי תוכלו לקבל הטבה נוספת*

פורטל תראה לי דלת מציג: סורגי ברזל - סורגים מברזל הם פתרון עיצובי מושלם, הרתעה לגנבים ולמניעת מפילת ילדים מהחלון מקומה גבוהה.

המלצה שלנו – להתקין סורגים בבית ולא משנה אם הם סורגים מברזל או אלומיניום או שקופים! העיקר להתקין סורגים!!!

סורגים מברזל – סורג ברזל נותן לנו פתרון מעולה למי שיש ילדים בבית. סורגים מברזל חזקים ומונעים נפילת ילדים מהחלון.

סורג ברזל יכול להגיע במגוון עיצובים וסורג ברזל עושה מסגריה. סורג ברזל הוא גם הרתעה לפורצים. מי שרוצה אמצעים נוספים חוץ מאזעקה או דלתות עם רב בריחים יכול להתקין בבית סורגים מברזל.

מחפשים אלטרנטיבה ? יש לכם אפשרות לרכוש סורגים מאלומיניום – סורגים מאלומיניום אנחנו ממליצים על חברת טרלידור – חברה מובילה בתחום סורגים מאלומיניום לחלונות לעסקים לחנויות וסורגים נגללים.

סורג ברזל

פורטל תראה לי דלת מציג: סורגים מתקפלים מבית טרלידור

המלצה שלנו – להתקין סורגים בבית

סורגים מתקפלים מאפשרים לכם גם ליהנות מביטחון בחלון או בדלת בהם הם מותקנים ובה בעת לא לחסום אותם לחלוטין

לקריאה נוספת לחצו כאן>>

כל המידע המפורסם בפורטל נכתב ו מפורסם על ידי המפרסם בלבד ובאחריותו הבלעדית אין הנהלת הפורטל ו/או מי מטעמה אחראית בדבר נכונות המידע ו/או הצהרות המפרסם ו/או איכות שירות המפרסם ו/או טיב השירות שניתן על ידי המפרסם ו/או נכונות הפרסום מכל מין וסוג שהוא והאחריות כולה מוטלת על המפרסם. בכל טענה של המשתמש ו/או דרישה ו/או תביעה יפנה הגולש ישירות למפרסם וזאת לאור העובדה, כי אין הנהלת החברה אחראית כאמור ואין מתפקידה לבדוק ו/או לפקח על תכני הפרסום ו/או על טיב השירות כאמור. הפורטל, מנהליו ועובדיו אינם אחראיים על התכנים הפרסומיים המוצגים והמפורסמים בפורטל.

עד כה נרשמו 3716 למבצע

עדיין לא נרשמתם? הירשמו עכשיו
קח אותי למבצע
אל תפספסו את המבצע