להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
5 (100%) 1 vote
14.12.2017

סורגים שקופים

סורגים שקופים לחלונות

בעלי המקצועות השונים בתחום הבנייה, תרים אחר פתרונות אסטטיים לבעיות אשר לקוחותיהם מציפים להם. בד בבד, בתחום הסורגים, קיים פתרון יוצא דופן לנראות של הסורגים בתוך הבית, ומחוצה לו. הפתרון נקרא סורגים שקופים .

עד היום התרגלנו לראות, בעיקר בבתים ישנים, סורגים היוצאים מחוץ לחלונות ביתם של אנשים, אשר כיערו את הבניין עצמו. לעוברים ושבים היה זה מחזה לא נעים במיוחד, בעיקר כאשר משפחות הניחו חפצים אישיים על הסורגים עצמם כמו בגדים, צעצועים, ושאר חפצים שלא מעוניינים להביט בהם בתוך הבית.

סורגים שקופים שינו את הבעיה הזו. כיצד? הסורגים הללו בנויים מחומרים בלתי גמישים כמובן, וחזקים דיו כדי לתמוך במשקל אדם, אך הם שקופים באופן כמעט מלא, מה שהופך אותם לנסתרים מהעין.

סורגים שקופים אלו למעשה אינם ניתנים לצפייה מגובה רב, ואינם מכערים את הבניינים.

יתרון נוסף של הסורגים הללו מתקבל מבלעי הדירות. בעצם, העובדה שהסורגים שקופים, מאפשרת לאור רב יותר לחדור מבעד לחלון שלנו. לא עוד צילם של הברזלים הישנים על הקירות והרצפה. הדבר הזני אותו אנו לוקחים בחשבון עם בנייה באמצעות סוג זה של סורגים הוא העובדה שבעל הבית יכול לראות דרך החלון את אותו הנוף כאילו לא היו שם קיימים הסורגים מלפני כן.

כלומר הנוף נשאר אותו דבר, השמש חודרת בצורה מלאה דרך החלון, וכולם מאושרים…

הדבר החשוב מכל בבנייה באמצעות סורגים שקופים הוא שהם בטיחותיים מתמיד. החומר עצמו חזק ביותר ומורכב מתת חומרים אשר מרותכים למבנה החיצוני ולחלונות הבית בצורה יעילה.

אז בפע הבאה שאתם מתכננים לקנות דירה, או לחפש פתרון בטיחותי לחדרי הילדים ובכלל, תחשבו על הפתרון של סורגים אלו שיתנו לכם שקט ושלוות נפש.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments