סורגים מעוצבים

פרגולה אלומיניום
28 בדצמבר 2018
שערים אלומיניום
שערים מאלומיניום
28 בדצמבר 2018

עיצוב הוא מונח מופשט, הבא לתאר סגנונות שונים בתחומי עניין מגוונים. כשאנו באים לתאר דבר מעוצב, אנחנו יכולים לומר עליו שהוא יפה או מכוער, ע”פ הטעם האישי שלנו. בתחום הבנייה קיימים סוגים רבים של מבנים ותוספות אשר ניתן להתאימם ע”פ עיצוב שונה ומייחד. כך גם בתחום הסורגים קיימים מגוון אפשרויות עיצוב לסורג ברזל או אלומיניום.

יתרונות סורגים מעוצבים

סורגים מעוצבים למעשה התפתחו עם שכלול הטכנולוגיה והמודרניזציה בענף הבנייה. האפשרות לייצר הלחמת החומר בצורה ייחודית מעניק תחושה נינוחה, ויופי נוסף לחדר בו נמצא הסורג.

סורגים מעוצבים אשר מושקעים בהם מחשבה אומנותית, נחשבים אפילו ליצירה בענף הבנייה. העבודה בבניית הסורג, מותאמת אישית. כלומר, הלקוח יכול להזמין ע”פ קטלוג שהוא מדפדף בו מראש, את הסורג אותו הוא רוצה על חלון חדרו. כך למשל, ילדים יכולים להזמין סורגים המתאימים לבנים, ואילו בנות יכולות להזמין סגנונות אשר תואמים את מינם בצורה האחרת.

סורגים מעוצבים בסביבת הבית

ואכן, כאשר אנו פוסעים על המדרכה, לא פעם עיננו צדות מבנים רבים עם סורגים עליהם. הדבר ידוע לעיריות ולשכנים כדבר לרוב בלתי אסטטי, ולכן נמנעים לפעמים מלחשוב על היכולות של בניית סורגים מעוצבים. כיום, נוטים יותר ויותר להשקיע בבחירת סורג מעוצב כך שגם כלפי חוץ, הבית ייראה יפה ואסטטי. בעל הבית יודע שמתוך הבית שלו הוא רואה סורג שאינו מזכיר לו בית-כלא כלשהו, וגם יודע בנוסף, כי השכנים שלו (וגם הוא) יכולים ליהנות מסביבת בית נקייה ויפה יותר מסביב לקירותיו.

למי כדאי לקנות סורגים מעוצבים ?

סורגים מעוצבים מתאימים לכל איש ואישה המעוניינים אם כך להקנות אווירה מעט יותר ידידותית לביתם וחדרם בפרט. אם כבר ישנו הצורך בביצוע פעולת בטיחות כגון התקנת סורג, אז מדוע לא לעצב אותו על הדרך? לגלריית הסורגים שלנו לחצו על הקישור הבא : https://www.trellidoor.co.il/

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון