סורגים מעוצבים לבית

מחיר סורגים שקופים
29 באוקטובר 2019
סורגים למרפסות
סורגים למרפסת שמש – דלת סורג נפתח
29 באוקטובר 2019

עיצוב הבית, מראהו וההרמוניה שבו חשובים כמעט לכל אחד. עיצוב הבית מושפע מאוד לא רק מאופן הבחירה ברהיטים השונים או מהצבע שבאמצעותו מכסים את הקירות. עיצוב הבית מושפע גם מסגנון החלונות וכן – גם מאופי הסורגים. בשל הביקוש לפתרונות אסתטיים וברמה גבוהה, פותחו במהלך השנים דגמים שונים של סורגים מעוצבים. כך, כל אחד יכול גם לשמור על הבטיחות בבית וגם לא לוותר על הנראות ועל היופי.

פתרונות מעוצבים עם סורגים

כאשר רוצים לבחור סורגים מעוצבים לבית יש כמה וכמה פתרונות שניתן לקחת בחשבון. למשל:

· סורגים נפתחים – סורגים שניתן לפתוח ולסגור יכולים לתרום לאסתטיקה משופרת גם בזכות היותם מעוצבים היטב אך גם מסיבה נוספת. כאשר רוצים ליהנות ממראה נקי, ללא אפקט סגור ומסורג אפשר לפתוח את הסורגים ( סורגים נפתחים ), כך שאין דבר שמסתיר את הנוף. הדבר היחיד שצריך לזכור הוא לסגור את הסורגים הללו ולנעול אותם לפני שהולכים לישון או כשעוזבים את הבית.

· ריחוק מהקיר – כאשר אין אפשרות להתקין סורג נפתח או כשלא רוצים להתקין אחד, אפשר בהחלט למצוא סוג אחר לגמרי של סורגים מעוצבים לבית. סוג זה מבוסס על התקנה המרחיקה את הסורג במידת מה מהחלון עצמו. סורג מעוגל, למשל, עם מרכיב של "בטן" הנוטה החוצה מטשטש את האפקט הסגור, המחניק במידת מה, של דגם המותקן קרוב מאוד לחלון עצמו.

·סורגים שקופים –  דגמים שאינם נראים – עוד פתרון עיצובי שאפשר לקחת בחשבון מבוסס על פתרונות שקופים. יש כיום סורגים שקופים לחלוטין, המבוססים על חומרים פלסטיים מתקדמים. את הדגמים הללו קשה מאוד לראות, אך החיסרון שלהם טמון בכך שהם יקרים יותר.

· עיצובים אסתטיים – במקום לבחור סורגים שעשויים פסי מתכת רגילים, אפשר למצוא גם כאלה שכוללים תוספות מעניינות. עיטורים מפותלים, פרפרים ופרחים, פיתוחים שונים – כל אלה מוסיפים אסתטיקה וייחוד מעניין.

לא על חשבון האיכות

חשוב לשים לב שכל סורג, גם כשהוא נראה יפה ומעניין, צריך להיות עמיד, איכותי ותקני. סורג יפה ומעוצב שניתן לתלוש בקלות מהקיר בהחלט לא יבוא בחשבון. לכן, את הסורגים כדאי לרכוש במקום מסודר, אצל יצרן סורגים או אצל מתקין סורגים שעובד על פי התקן ושמציע פתרונות איכותיים, יפים, תקניים ומעוצבים.

מעונינים בהצעת מחיר מטרלידור על סורגים? השאירו עכשיו פרטים


טרלידור במבצע

טרלידור במבצע

להרשמה למבצע מלאו פרטיכם בטופס הבא

מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 072-3902462


ט.ל.ח | כפוך לתנאי החברה

Optimized with PageSpeed Ninja
חייגו עכשיו
טרלידור במבצע
לפרטים לחצו כאן

לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם או חייגו 072-3902462