סורגים לבית בזול

סורג שקוף – יתרונות
20 באוקטובר 2019
מחיר סורגים שקופים
29 באוקטובר 2019

בכל בית ניתן למצוא סוגים שונים של חלונות: גדולים, קטנים, רבועים או מעוגלים. ברבים מהחלונות הללו וכן גם במרפסות, בדלתות יציאה לגינה ובמקומות נוספים נהוג להתקין סורגים. אך האם חייבים להתקין אך ורק דגמים שמחירם נאמד בכסף רב? זה אמנם אפשרי, אך בהחלט לא הכרחי. יש גם דגמים של סורגים שעושים עבודה מצוינת ועונים להגדרת המטרה גם במחיר נמוך, בזול.

לא חייבים מותגים

לפני שרוכשים סורגים לבית בזול כדאי להיות מודעים לכמה עובדות. הדגמים הזולים ביותר אינם חייבים להיות מוצרים שאינם עונים על התקן. לפעמים, כל מה שצריך זה פשוט לוותר על שמות של מותגים מוכרים. לא רק טלפונים סלולריים, משקאות קלים ומכוניות ממותגות עולים יותר. מצב דומה למדי ניתן למצוא גם בדגמים שונים של חלונות ושל תריסים וכמובן – גם של סורגים.

חשוב לשים לב שלא רק לוויתור על שם המותג יש משמעות מבחינת המחיר. יש גם מאפיינים נוספים שבהם ניתן לחסוך:

· עובי הסורג – ככל שהסורג יהיה עבה יותר, כלומר כמות המתכת שבו תהיה יותר ניכרת, מחירו יעלה. האם סורג עבה יותר הוא בהכרח בטוח יותר? גם זה לא תמיד נכון. כאשר המטרה היא למנוע נפילה של ילד מקומה גבוהה, למשל, לא חייבים סורג מאוד עבה, שכן חשוב יותר שהעיגון לקיר יהיה נכון ומאובטח.

· ללא פתיחה – סורגים שניתנים לפתיחה ולנעילה הם בהגדרה הרבה יותר יקרים לעומת הדגמים שאינם נפתחים. כאשר אין המדובר בחלון מרכזי בבית, כאשר אין המדובר במרפסת עם כניסה ועם יציאה, אפשר בהחלט לבחור סורג ללא פתיחה. זה יותר זול, לרוב – באופן משמעותי.

· מראה סטנדרטי – סורגים בעיצובים מיוחדים, עם עיטורים או עם צביעה מיוחדת יהיו בהכרח יקרים יותר לעומת העיצובים הסטנדרטיים. כאשר המחיר הוא הדבר החשוב שאליו מכוונים, סורגים סטנדרטיים בהחלט יעשו את העבודה במחיר מינימלי.

כדאי להשוות ולבדוק

רוצים טיפ נוסף שיעזור לכם למצוא סורגים לבית בזול? בדקו כמה ספקים, בררו אצל כמה מתקינים, השוו בין יצרנים ובין דגמים. לאחר שתשקיעו ושתכינו שיעורי בית בנושא, תוכלו למצוא סורג באיכות לא רעה ובמחיר בהחלט נוח.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון