להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים
Rate this post
14.12.2017

סוככים – פתרון מושלם

סוככים – פתרון מושלם

החלטנו שאנחנו רוצים מרפסת, אז מה עכשיו?

אנשים רבים בשלב כלשהו בחייהם מחליטים כי הם מעוניינים במקום ישיבה מחוץ לביתם באוויר הנקי. האקלים במדינת ישראל הינו אידיאלי למטרה זו, בין אם אנו מדברים על שהות בחוץ בחורף הקצר והחם יחסית או בלילות הקיץ הנעימים שהינם מושלמים לישיבה בחוץ.

הבעיה היא שפעמים רבות בין רצון זה למציאות החיים הפער הוא גדול, או כנאמר רצון לחוד ומציאות לחוד וכל כך למה?

דיני התכנון והבנייה מערימים קשיים רבים על אנשים המעוניינים להסב חלק מביתם לשטח מקורה וסגור. אמרה ידועה היא שבכדי לסגור מרפסת במדינת ישראל צריך סוללת עורכי דין וגם אז עלינו להמתין מספר חודשים או אף שנים עד שהדבר אפשרי. עם זאת, אסור לומר נואש זאת מכיוון שישנו פיתרון מושלם לקושי בירוקראטי זה והוא הסוכך.

אז מה זה בעצם סוכך?

סוכך הוא הפיתרון המושלם לאנשים אשר מעוניינים להרחיב את ביתם באמצעות יצירת מרפסת המספקת הגנה מפני חום, צל ואף גשם וכל זה בעלות אפסית וכמעט ללא קושי. הסוכך מגיע בצורות ועיצובים רבים והוא עשוי ממספר חומרים, כאשר שלד הסוכך לרוב בנוי מאלומיניום או ברזל ומעל השלד ישנה יריעת פלסטיק אשר מספקת את ההגנה הנדרשת. הסוכך מאפשר לנו למעשה להיות עם ולהרגיש בלי, כלומר הסוכך מגן עלינו מפגעי מזג האוויר אך עושה זאת בכזאת פשטות שאיננו מרגישים שהוא נמצא בביתנו. כמובן אם נשווה את בניית הסוכך לסגירת המרפסת הרי שניווכח כי בנייתו של הראשון פשוטה בהרבה.

גדולתו של הסוכך היא שניתן להתאימו לכל גודל שאנו מעוניינים בו, כך ניתן לבנות סוכך לא רק לשם הכנה למקום ישיבה אלא גם להרכיבו מעל חלון הבית. בנייה של סוכך מעל חלונות הבית יכולה לשוות לבית מראה קסום של בית איטלקי מטוסקנה, ולהגן מפני השמש ללא צורך בתריסים. ניתן לומר כי כמות האפשרויות בהרכבת הסוככים הינה כיד הדמיון החופשית ובעקבות קלות התקנת הסוכך כמעט כל אשר נחפוץ בו יתאפשר.

בעקבות יתרונותיו הגדולים של הסוכך, פעמים רבות גם מי שקיבל את האישורים המתאימים לבניית מרפסת בצורה אחרת יבחר להשתמש בסוכך. הסוכך עצמו יכול להתאים לא רק לישיבה במרפסת אלא גם ככיסוי לגינת צל או למקום ישיבה שמעוניינים להכשיר בגינתנו. כאמור, יתרונו הגדול של הסוכך הוא בעלויות הנמוכות שלו אל מול האלטרנטיבות האחרות בשוק, זאת בנוסף ליכולת להתאים כל סוכך וסוכך לטעמו האישי של הלקוח. עלינו לזכור שניתן להרכיב גם סוכך מתקפל דבר המהווה גם הוא יתרון גדול.

חשוב לומר כי הסוכך מתאים לא רק ללקוח הפרטי אלא גם ללקוחות עסקיים. כך לדוגמא, ניתן למצוא סוככים מקצועיים בחנויות רבות ובבתי קפה ומסעדות אשר בוחרים לארח את לקוחותיהם מתחת לסוכך.

אכן כפי שאמרנו בתחילה, סוכך הוא הפיתרון המושלם לבית!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments
Dec 14,2017
0 comments