מצלמות לעסק – נוכחות זה עניין של הגדרה

מצלמות נסתרות לשקט הנפשי שלכם
17 בדצמבר 2018
פרגולה אלומיניום
28 בדצמבר 2018

אל תגידו “לעסק שלי זה לא יקרה”, אל תחשבו שהערנות שלכם מספיקה על מנת לשמור על שלמות העסק. כאשר מבקשים להפיק את המרב ולהיות בשליטה מלאה על העסק, לא מן הנמנע להתקין מצלמות אבטחה. מצלמות אלו יכולות להיות מוסוות בתוך גלאי עשן ובעוד מגוון מכשירים, אך דווקא כאשר מדובר על מצלמות לעסק, מומלץ שהן בן יהיו חשופות לעיני כל. לא באופן מוצהר עבור הלקוחות, אך כן באופן מובהק עבור עובדי המקום או עבור אנשים בעלי כוונות זדון אשר יותר נוטים לחקור את המקום.

לדעת גם כשלא נמצאים

על מנת לנהל מקום כראוי, יש להיות בו כל הזמן. רק כך ניתן לדעת שהדברים מנוהלים על הצד הטוב ביותר. עם זאת לעיתים לא ניתן להיות בעסק ועל כן מומלץ להשתמש במצלמות על מנת להשלים פערים ועל מנת לשמור על ערנות העובדים. באופן שכזה התחושה היא שכן המנהל נמצא וצופה, כיוון שלא ניתן לדעת מתי הוא יחליט לבחון את היעילות ואופי התפעול. באופן שכזה התחושה המתקבלת היא שצופים בעובדים בכול רגע נתון.

התאמה מלאה

מצלמות לעסק יש בכול מיני איכויות. יש כאלו שמספקות תמונה באיכות ירודה, (לא תמיד יש צורך באיכות גבוהה), ועם זאת יש מצלמות אשר יודעות לספק רזולוציה מאוד איכותית, כך שגם מספר רישוי הנצפה דרך החלון עם סורג, ניתן יהיה לזהות. כיוון שלכל עסק יש את הצרכים שלו ולכול עסק יש את האילוצים שלו, מומלץ להתאים מצלמות לעסק באופן פרטני, ואין להסתמך על סוג המצלמות של העסק השכן.

מיקום

מצלמות לעסק ניתן לשים מעל דלתות או מעל שער חשמלי או במידה ויש לכם מערכות ג׳קוזי אצלכם בחצר

שירות

תראה לי דלת בקיא בכול הנוגע למצלמות אבטחה. מדובר באתר גדול בעל אלפי גולשים מרוצים. אם גם אתם צרכים מצלמה לעסק ומבקשים לדעת שעשיתם עסקה כדאית, אין צורך לנחש או להמר, אלא כל שצריך הוא לפנות אל צור קשר באתר תראה לי דלת על מנת לקבל הנחייה מקצועית. לבסוף יש חשיבות להכיר את כל האופציות ואת אופן התפעול, וגם כאן נכנסת לתמונה החברה שמספקת את המצלמות. תראה לי דלת אינה עוזבת עד שהיא מוודאת שהלקוח יודע ומבין בנושא לפני רכישה או פנייה לחברה המוכרת את המוצר .

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון