להרשמה למבצעים
להרשמה למבצעים

מעקות סורגים

הכירו את מבחר מעקות למדרגות של טרלידור! מעקות למדרגות הבית ומעקות למדרגות בחצר, מעקות זכוכית או עם עיטורים, למרפסת או ליד הבריכה וגם הגבהה של מעקות קיימים

ימי מכירות מיוחדים על מגוון מוצרי הצללה להבטחת זכאות למבצע השאירו פרטים

ים של מבצעים על מעקות למדרגות זכוכית / אלומיניום

מעקות זכוכית הטרנד החדש מעקות זכוכית הן ללא ספק אחד מן המוצרים הבולטים בדירה המעוצבת באופן מודרני. אלו מעקות שניתן היה לצפות בהן בגרמי מדרגות של בנייני משרדים רבים, אך כיום ישנם לא מעט בתים בהם מותקנים מעקות אלו. המעקות מכילים, על פי רוב, פסים של עץ או אלומיניום כשפלטות זכוכית מסודרות ביניהם. מעקות זכוכית עם התזת חול התזת חול היא אפקט שהופך את הזכוכית ליותר מחוספסת. החספוס נראה היטב בעיין האנושית, ולכן זה משמש לצורכי גרפיקה. מעצבים רבים של מעקות זכוכית דוגלים בטכניקה זו על מנת להשביח את מוצריהם. בכל הם לא רק יוצרים מוצר עמיד כי אם גם יצירת אומנות מפוארת ומיטיבה עבור בתים רבים. בכך, מהווים מעקות זכוכית הטרנד החדש עבור בתי מגורים רבים: הלקוחות מתרשמים הן משילוב הזכוכית עם שלדת האלומיניום או העץ, והן מאיכותה של גרפיקת התזת החול על גבי הזכוכית עצמה. שלדת המעקה לעומת פלטות הזכוכית שלדת המעקה היא החלקים עליהם מודבקת הזכוכית. מדובר ב 1-2 הפסים האופקיים של המעקה, ובחלק המיועד לאחיזה. חלקים אלו עשויים, לרוב, מעץ או מאלומיניום. ביניהם ישנן פלטות זכוכית מעוצבות. גודל הפלטות נקבע לפי החלל שבמעקות אלו. הרכב המעקה כולו: שלדה ופלטות ניתן להזמנה גם בעיצוב אישי על ידי הלקוח. חשוב להתייעץ עם מעצב פנים מטעם חברת המעקות בטרם תחליט על עיצוב שכזה. מעקה זכוכית – יתרון עיצובי בין כה וכה, כאשר ישנן יותר מ 3 מדרגות חובה להציב מעקה על פי דרישות מכון התקנים. חובה זו מנוצלת על ידי לקוחות רבים לשדרוג רמת עיצוב הפנים בבית שלהם. מעקות זכוכית הטרנד החדש כפי שלקוחות רבים רואים את פני המציאות, מותקנים בבתים רבים ומשפרים את עיצוב הבית. חשוב לציין כי המעקות הללו נועדו במיוחד עבור בתים שדגלו כל העת בעיצוב מודרני ולא הנחילו עבור ביתם עיצוב כפרי או עתיק. לבתים כאלו יהיה זה קשה הרבה יותר להתאים מעקות זכוכית. לפרטים נוספים אודות מעקות זכוכית – ניתן לפנות לחברת שיווק המתמחה במעקות אלו!

מבצע מהסרטים בטרלידור

אל תישארו במתח! השאירו פרטים וגלו את המבצע

סורגים שיבריחו את הגנבים אל השכנים

אז תמליצו גם לשכנים לקחת סורגים של טרלידור ויחד תיהנו ממבצעי הסורגים שלנו

בטרלידור השקל שלך שווה יותר

מתחדשים עכשיו עם מעקה זכוכית איכותי של טרלידור ומרוויחים מבצע שווה במיוחד

הנוף מהחלון יפה יותר

עם הסורגים השקופים של טרלידור. כנסו עכשיו לקבלת מבצע הסורגים השקופים

טרלידור - מעקות למדרגות זכוכית או נפחות ברזל או אלומיניום

חשיבות בדיקת מעקות בבית לפני רכישה לפני רכישת מעקות בבית, חשוב מאד לבצע בדיקת בדק בית אשר תסייע לכם לוודא כי אין ליקויים וכי הבניה התקיימה בהתאם לתקן של מעקה מדרגות חשיבות בדיקת מעקה לפני רכישת הדירה עומדים לעבור דירה? מדובר בהליך הכולל לא מעט התרגשות. על מנת להבטיח כי מעבר הדירה יתבצע בצורה הטובה ביותר חשוב מאד לבצע בדיקת בדק בית. לא מומלץ לחסוך בכסף בעת מעבר דירה ולבצע את הבדיקה. הבדיקה יכולה לגלות ליקויים שונים. את הבדיקה מבצע מהנדס מומחה בתחום בהתאם לפרמטרים ובהסתמך על תקנות הבנייה והתכנון. בסיום הבדיקה המהנדס ימסור פרטים אודות הדברים שנבדקו. בדיקת מעקות מעקות בבית נחשבים לפריט יפה ומוסיף לאופי של הבית. היום אנשים בוחרים להתקין מעקה למדרגות לא רק בשל הצורך להסתייע במעקה אלא גם בשל העובדה כי מדובר בפריט עיצוב מרשים מאד בבית. בתקופה בה יש חשיבות רבה לנושא העיצוב- התקנת מעקה למדרגות רק משדרגת את המדרגות עוד יותר ומוסיפה לתחושת היופי וגם הבטחון. כפי שידוע לכולנו, מעקות נחשבים לאלמנטים מרכזיים בדירה, בייחוד כאשר הם מותקנים במדרגות. מעבר להיותם מרשימים ומעוררים התפעלות הם נועדו לשמור על הבטיחות ולכן חשוב מאד שיעמדו בסטנדרטים המקובלים. במהלך בדיקת בדק בית מהנדס בודק את נושא תקן למעקה מדרגות כפי שהוא מוגדר בחוק. אם מדובר על מעקות של מדרגות, הרי לא מעט אנשים נעזרים במדרגות בכל יום ולכן חשוב להקפיד על תקן למעקה מדרגות. חשיבות בחירת חברת בדק בית אם אתם מעוניינים לשמור על הבית שלכם ולהקפיד על הבטיחות, הרי חשוב מאד להזמין חברת בדק בית מקצועית אשר תגיע עם הציוד הנדרש על מנת לוודא כי האלמנטים בבית תקינים. אחרי הכל הבית הוא המקום אליו אנחנו חוזרים לאחר יום עבודה ארוך ולכן קיימת חשיבות רבה לשמירה על הבית. ישנן לא מעט חברות בדק בית, אך בכל אחת מהחברות עובדים אנשים שונים. על מנת לבחור את החברה המתאימה לכם ביותר אפשר להתייעץ עם בני משפחה או חברים אשר יסייעו לכם בקבלת החלטה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*