מעקה זכוכית מעוצב

מידע על סורגים לחלונות הבית
2 באפריל 2019
סורג בטיחות נגד נפילת ילדים מהחלון
17 באפריל 2019

מעקה זכוכית מעוצב משמש יותר ויותר בבתים ומתפקד כפריט עיצוב אדריכלות פוסט מודרני מרהיב, המורכב מלבני זכוכית, ומיועד למדרגות פנימיות. רוב מעקות הזכוכית שקופים, ומורכבים מלוחות זכוכית הנתמכים על ידי בסיסים מקובעים בתוך בטון או עץ.

הם יכולים להיות מחוברים בצורה אנכית מלמטה למעלה, או באמצעות סוגר נירוסטה קטן, כמעט בלתי נראה, המותיר פתח קטן בין כל לוח.הם מוסיפים שפע סגנון לעיצוב הפנים של הבית, ועשויים מזכוכית בעובי מקסימאלי הנע בין ארבעה לשישה סנטימטרים. הם יכולים להיות שקופים לחלוטין, או מיוצרים בדוגמת גלים חלביים.

כשהמדרגות ממוקמות בקדמת הבית, מעקה זכוכית מוסיף הוד והדר לעיצוב, בזכות האור והשקיפות המאפשרים לגיאומטריה של המדרגות לבלוט בעצמה ולהשתלב בכל רחבי החדר, בצורה המזמינה את הנכנסים לבית, באופן נעים ומסביר פנים.

ניקוי ותחזוקת מעקה זכוכית מעוצב

מדללים בקערה סבון כים נוזלי עם מים חמים, ומנקים את המעקה בעזרת ספוג. לאחר מכן שוטפים ביסודיות עם מים חמים, מייבשים ומסירים את הפסים הנותרים עם מטית לחה נקייה נטולת מוך. במקרים בהם הצטבר לכלוך רב על המעקה, ניתן לנקות את המעקה עם תערובת של כוס חומץ עם שתי כוסות מים חמים, להסרת משקעי אבק ולכלוך שהתקבעו על המעקה. מורחים את החומץ עם מברשת פלסטיק שאינה שורטת את הזכוכית, שוטפים עם מים חמים ומייבשים.

ניתן לשמור את מעקה הזכוכית מבהיק באמצעות הקפדה על צעדי ניקוי פשוטים וקבועים, המאריכים את חייו. ציפוי הזכוכית עם שכבה דקה של שמן לימון טהור מסייעת לשמירה מפני הטבעת כמי מים או טביעות אצבע.

יש לבדוק את סוגרי מעקה הזכוכית ומערכת התמיכה שלו אחת לחודש, כדי לוודא שלא התרופפו או התבלו. רוב הסוגרים עשויים אלומיניום שאינו מחליד ואינו אמור להוות בעיה, אך הם עשויים להשתחרר עם הזמן.

מעקות זכוכית המקובעות בתוך עץ זקוקות לבדיקה קבועה אחת לחודש, על מנת לוודא שהעץ אינו נרקב או אינו נאכל על ידי טרמיטים או עובש. בדיקה ויזואלית עדינה, של הנעת מעקה למדרגות תעיד על הצורך בתיקון המעקה.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון