מעקה זכוכית למרפסת – שונה ממעקות ברזל שהכרתם עד היום!

חברת סורגים מומלצת
10 בדצמבר 2018
פרגולה חשמלית – הטרנד החדש
10 בדצמבר 2018

אין דבר טוב יותר מאשר מרפסת עם נוף ללא הפרעה בהתבוננות בו, ואין דבר טוב יותר מאשר מעקה זכוכית למרפסת, המאפשר התבוננות בהירה בנוף בשונה למעקות ברזל.

כשיש לך עיצוב גינה שאתה מעוניין להשוויץ בו, השיטה הטובה ביותר לבנות או לשדרג את מעקה המרפסת שלך, היא להשתמש בזכוכית. קיימים כל כך הרבה דברים שמערכת מעקה זכוכית יכול להציע, אותם לא מסוגלים להציע סוגי מעקות אחרים.

יתרונות מעקה זכוכית

מעקה מוטות, למשל, מאפשר לרוח לעבור, והמסילות גלויות עם רכיבים אופקיים עליהם ניתן לטפס. ואילו מעקה זכוכית למרפסת מאפשר התבוננות על הנוף, בטיחות עיצוב ואסתטיקה ללא הפרעה.

יתרונות מעקה זכוכית הם תפקוד המשתלב היטב עם העיצוב והאדריכלות של הבית המודרני, כמו גם עיצוב בארכיטקטורה מסורתית, אך צריך, כמובן, להקפיד על שילוב עם עיצוב הרמוני. מעקה זכוכית למרפסת מציע תצוגה ידידותית, תוך שימוש בחומר שקוף או כעט שקוף, למילוי חללים.

ההבדלים הטמונים במעקה זכוכית

אך כמו שמעקות אלו בנויים אחרת, חייבים להתקיים הבדלים המשפיעים על החלטתך. בוא והתבונן מקרוב על הבדלים אלו.

הצפייה בנוף שומרת על ראייה ממוקדת מעבר למעקה זכוכית למרפסת, לכיוון הנוסף, מה שמעקה מוטות אינו יכול להציע, שכן המוטות מעמיסים על העין ומעלימים את הנוף.

שיקולי תחזוקה

היות והאביזרים הנלווים עשויים זכוכית, הם כמעט ואינם דורשים תחזוקה, וחסינים דיים כדי להחזיק מעמד לכל החיים.

בהשוואה לסוגי מעקות אחרים, כגון עץ, הדורשים תחזוקה שוטפת ורחבת היקף, מערכת מעקות למדרגות מזכוכית למרפסת כרוכה בתחזוקה נמוכה, כך שכשאתה מוסיף את החיסכון בתחזוקה, המתבטא בחיסכון בעלות לאורך השנים, המחיר הכולל של המעקה יורד באופן משמעותי.

מעקות סורגים לא מאוד בטוח

הגורם החיוני ביותר אותו יש להביא בחשבון בעת בחירת מערכת מעקה, הוא תקנות הבנייה, שכן באזורים מסוימים לא ניתן להתקין מעקה סורגים אופקי בשל הפוטנציאל הגבוה המאפשר לאנשים, ובמיוחד לילדים, לטפס עליהם.

יתרונות וחסרונות נוספים

בהתאם לחומרים המשמשים לבניית מסגרת המעקה, כגון אלומיניום, פלדה או נירוסטה, מעקה סורגים זמין במחיר פחות יקר ממעקה זכוכית למרפסת. גם האוויר נע בחופשיות דרך המערכת, מה שיכול להוות חסרון או יתרון, תלוי במיקום ביתך.

לבתים על חוף הים, מערכת מעקה זכוכית עשויה להיות פחות רצויה, היות ומבחינת התקנה, מעקה סורגים קל יותר להתקנה מאשר מעקה זכוכית.

לא מתאים לאנשים שלא אוהבים לנקות

זכוכית, ובמיוחד זכוכית מחוסמת, יכולה להחזיק מעמד לכל החיים עם טיפול הולם. זכור כך בעלות על מערכת מעקה למרפסת היא כמו לחיות בבית שיש בו הרבה חלונות, אז אם אתה לא אוהב לנקות חלונות, זו אינה הבחירה הטובה ביותר עבורך, כי מלבד שטיפה רגילה עם מגב וסבון, אתה יכול להמשיך להתרווח, לאחר שסיימת בכך את עבודת הניקיון.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון