מחפשים סורג שהוא גם אסתטי ויפה ? הנה לכם…

סורג בטיחות נגד נפילת ילדים מהחלון
17 באפריל 2019
איך לבחור נכון פתרונות הצללה לגינה
13 במאי 2019

הכירו את הסורג השקוף – גם אסתטי ויפה, גם בטוח נגד נפילת ילדים מהחלון

התאונות הנפוצות ביותר של ילדים בבית הן נפילות מחלונות. מאמר זה מראה כיצד ניתן להגן על הילדים מפני נפילות מבלי לגרוע כלל ממראה החלון.

מניעת תאונות מתאפשרת באמצעות זיהוי מוקדם של האיום. כשילדים מתחילים להסתובב בבית בכוחות עצמם, יש להגן עליהם מפני המצב המאוד לא רצוי של נפילתם מהחלון.

סכנה זו לבדה מספיקה כדי להפוך את החלון החיצוני למסך מובנה באמצעות התקנת סורגים שקופים סמויים המאבטחים את החלון ונראים אסתטיים ויפים.

זיהוי האיום: התקנת סורגים שקופים

אבטחת החלונות באמצעות הצבת סורגים שקופים שנפתחים או נסגרים באופן קבוע, ומותקנים על כל חלון בבית, מגנים על הילדים מפני נפילות. הם שקופים ונוצצים, נטולי פגמים, ועמידים.

נדיר ביותר שילדים ינסו לטפס על חלון מוגן, והמגמה האחרונה היא להתקין סורגים שקופים הניתנים לפתיחה או נעילה בהתאם לצורך.

סורגים אלו אמינים יותר וחסכוניים, שכן הם זמינים ברמות מחירים משתנות בהתאם לסגנון העיצוב המועדף. למרות שהם שקופים, ילדים יכולים לזהות אותם ממרחק ונמנעים מלטפס על החלון.

חלופה לסורגים רגילים

החלופה הטובה ביותר לסורגים רגילים היא להתקין סורגים שקופים על החלון החיצוני עוד לפני שילדים מתחילים לשחק ולרוץ בבית. הגנה זו מאפשרת זמן לילדים להתרגל אליהם, וכשמדובר בביטחון, זמן הוא גורם משמעותי ביותר.

קיימים מספר יתרונות להגנת החלונות עם סורגים שקופים. הם מאפשרים לשבת ליד החלון ולהתבונן על הנוף, הם אסתטיים ויפים, והם בטוחים מפני נפילת ילדים. הם משפרים באופן משמעותי את מראה החלון, משתלבים היטב עם עיצוב הבית, וחוסכים מחיר יקר של התקנת חלון מעוצב.

מניעת האיום: התקנת סורגים סמויים

כדי להחליף את הסורגים הקיימים מבלי להחליף את מסגרת החלון, יש לוודא שמסגרת הסורגים עצמה תותקן בהתאם בצורה קלה להסרה. התוצאה היא סורגים יציבים ומוכנים לשימוש המגנים מפני נפילת ילדים גם כשהחלונות פתוחים במהלך חודשי הקיץ החמים.

סורגים שקופים מונעים את כל הצרות של התאונות בבית והמטרה היא לעכב ככל הניתן את יכולת הילדים לטפס על החלון. מטרה זו מושגת באמצעות חיזוק הסורגים עם אמצעי נעילה סמוי המקבע אותם.

בשיטת הגנה זו, ילדים פשוט אינם יכולים לנפץ את החלונות ולזחול דרכם, וגם אם הם יכולים, הגנת הנעילה מקשה עליהם.

הסורגים השקופים מגיעים במחירי חבילה עם מוטות משולבים ואינם מתנפצים או נושרים. הם מאפשרים את חיזוק החלון לטווח הארוך, ומוסיפים יופי ואסתטיקה לעיצוב הבית.

סורגים שקופים לחלונות זכוכית

חלק מהחלונות מיוצרים מזכוכית עמידה, בתהליך של חימום עד כדי המסה ואז קירור מהיר. דלתות זכוכית או חלונות המותקנים מהרצפה ומהווים פתחים לחדרים, מיוצרים מזכוכית עמידה, שקשה יותר לעבור דרכה בהשוואה לזכוכית רגילה, ולכן יש להם תועלת בטיחותית. ניתן לרכוש סורגים שקופים מחברת טרלידור.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון