מחיר סורגים שקופים

סורגים לבית בזול
29 באוקטובר 2019
סורגים מעוצבים לבית
29 באוקטובר 2019

רכישה של סורגים חדשים נועדה לענות על כמה צרכים: ראשית, קיים הצורך להשיג בטיחות מפני פריצה. שנית, הצורך במניעת סיכון לילדים (מיגון בפני נפילה). שלישית, קיים הצורך בתחושה נעימה יותר, פחות מסוגרת ומחניקה. את התחושה הזאת ניתן לקבל כאשר בוחרים בסורגים מן הזן החדש ביותר – הלא הם סורגים שקופים. בשלב זה עולה השאלה החשובה – שאלת המחיר.

נותנים יותר – עולים יותר – סורג שקוף

צריך לומר זאת באופן הגון וביושר – מחיר סורגים שקופים נחשב לגבוה יחסית, ביחס לסורגים הוותיקים שמיצרים מחלקי ברזל ופלדה. את המחיר הזה משלמים בשל העובדה המרכזית שתהליך הייצור וחומר הגלם שונים לגמרי מאלה המאפיינים את סורגי המתכת. שלא כמו סורגים רגילים, החומר של הדגם השקוף הוא פלסטי. ליתר דיוק, מדובר בפוליקרבונט, פולימר חזק במיוחד שמאופיין גם בשקיפות.

הסורגים השקופים עולים יותר מפני שהם נותנים יותר – הם אינם מחלידים עם הזמן, הם אינם יוצרים מראה שדומה לבית מעצר, הם אינם יוצרים מראה לא נעים בעין ואינם חוסמים את הנוף. למעשה, לאחר התקנתם קשה מאוד להבחין בהימצאם, ועיצוב הפנים אינו נפגע. גם בבתים פרטיים, כאשר לסורגים יש השפעה ניכרת במיוחד במבט מן החוץ, הדגם השקוף משפר את האסתטיקה – הן זו החיצונית והן את זו הפנימית. עם יכולת למנוע נפילה של ילד החוצה ועם עמידות טובה מפני ניסיונות פריצה, אין להתפלא על הפופולריות הגואה של מוצר הבטיחות החדש יחסית.

סורגים לשנים רבות

מכיוון שגם בתחום זה ישנם כמה וכמה יצרנים, מחיר סורגים שקופים עשוי להשתנות במידת מה ולכן בהחלט ניתן להשוות ולבדוק. עם זאת, ההשוואה אינה צריכה להיעשות מול סורגי בטיחות רגילים או מול סורגים ממוגנים ממתכת. סורגים שקופים יכולים לעלות פי שלושה ויותר לעומת דגמים רגילים, אולם חשוב להדגיש שמדובר בהוצאה חד פעמית. העמידות של הסורגים הללו גבוהה והם אינם צריכים תחזוקה מיוחדת. הם אינם מחלידים, יש להם עמידות גם בפני קרינת שמש חזקה והם אינם צפויים לאבד מהאסתטיקה שלהם או מהאיכות הסגנונית שלהם לאורך זמן. במילים אחרות, הם אינם צפויים "לצאת מהאופנה" לעוד שנים רבות.

מעונינים בהצעת מחיר מטרלידור על סורגים? השאירו עכשיו פרטים


טרלידור במבצע

טרלידור במבצע

להרשמה למבצע מלאו פרטיכם בטופס הבא

מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 072-3902462


ט.ל.ח | כפוך לתנאי החברה

Optimized with PageSpeed Ninja
חייגו עכשיו
טרלידור במבצע
לפרטים לחצו כאן

לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם או חייגו 072-3902462