מחיר סורגים שקופים

סורגים לבית בזול
29 באוקטובר 2019
סורגים מעוצבים לבית
29 באוקטובר 2019

רכישה של סורגים חדשים נועדה לענות על כמה צרכים: ראשית, קיים הצורך להשיג בטיחות מפני פריצה. שנית, הצורך במניעת סיכון לילדים (מיגון בפני נפילה). שלישית, קיים הצורך בתחושה נעימה יותר, פחות מסוגרת ומחניקה. את התחושה הזאת ניתן לקבל כאשר בוחרים בסורגים מן הזן החדש ביותר – הלא הם סורגים שקופים. בשלב זה עולה השאלה החשובה – שאלת המחיר.

תמונה של סוג שקוף

סורג שקוף - התקנת סורג שקוף

סורג שקוף – התקנת סורג שקוף – הסורכ השקוף של חברת טרלידור

נותנים יותר – עולים יותר – סורג שקוף

צריך לומר זאת באופן הגון וביושר – מחיר סורגים שקופים נחשב לגבוה יחסית, ביחס לסורגים הוותיקים שמיצרים מחלקי ברזל ופלדה. את המחיר הזה משלמים בשל העובדה המרכזית שתהליך הייצור וחומר הגלם שונים לגמרי מאלה המאפיינים את סורגי המתכת. שלא כמו סורגים רגילים, החומר של הדגם השקוף הוא פלסטי. ליתר דיוק, מדובר בפוליקרבונט, פולימר חזק במיוחד שמאופיין גם בשקיפות.

הסורגים השקופים עולים יותר מפני שהם נותנים יותר – הם אינם מחלידים עם הזמן, הם אינם יוצרים מראה שדומה לבית מעצר, הם אינם יוצרים מראה לא נעים בעין ואינם חוסמים את הנוף. למעשה, לאחר התקנתם קשה מאוד להבחין בהימצאם, ועיצוב הפנים אינו נפגע. גם בבתים פרטיים, כאשר לסורגים יש השפעה ניכרת במיוחד במבט מן החוץ, הדגם השקוף משפר את האסתטיקה – הן זו החיצונית והן את זו הפנימית. עם יכולת למנוע נפילה של ילד החוצה ועם עמידות טובה מפני ניסיונות פריצה, אין להתפלא על הפופולריות הגואה של מוצר הבטיחות החדש יחסית.

סורג שקוף במבצע

סורג שקוף במבצע

סורגים לשנים רבות

מכיוון שגם בתחום זה ישנם כמה וכמה יצרנים, מחיר סורגים שקופים עשוי להשתנות במידת מה ולכן בהחלט ניתן להשוות ולבדוק. עם זאת, ההשוואה אינה צריכה להיעשות מול סורגי בטיחות רגילים או מול סורגים ממוגנים ממתכת. סורגים שקופים יכולים לעלות פי שלושה ויותר לעומת דגמים רגילים, אולם חשוב להדגיש שמדובר בהוצאה חד פעמית. העמידות של הסורגים הללו גבוהה והם אינם צריכים תחזוקה מיוחדת. הם אינם מחלידים, יש להם עמידות גם בפני קרינת שמש חזקה והם אינם צפויים לאבד מהאסתטיקה שלהם או מהאיכות הסגנונית שלהם לאורך זמן. במילים אחרות, הם אינם צפויים “לצאת מהאופנה” לעוד שנים רבות.

סורג נגלל שקוף

סורג נגלל שקוף – הסורג בחסות חברת אלטרון מקבוצת טרלידור

למגוון סורגים שקופים – כנסו לקטלוג סורגים שקופים

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון