מה זה בדיוק פרגולה חשמלית ?

שערים – מומלץ להתקין שערים
1 בדצמבר 2018
עיצוב מטבחים כפריים
7 בדצמבר 2018

המילה פרגולה בדרך כלל מעלה אצלנו את האסוציאציה של אותן פרגולות עשויות עץ עם כיסוי של רעפים אדומים, אותן פרגולות שהיוו את אבן היסוד של עולם הפרגולות, והיו הראשונות שהותקנו בבתי ישראל. יחד עם זאת, היום, כאשר מדברים על פרגולות מדברים על עולם רחב הרבה יותר, הן מבחינת אפשרויות העיצוב והן מבחינת אפשרויות השימוש. אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך היא פרגולה חשמלית. פרגולה זו היא למעשה סוכך גדול שניתן לפרוש ולקפל אותו, או להניע אותו מפינה לפינה בצורה חשמלית ובלחיצת כפתור.

כיסוי מושלם לכל אורך שעות השמש

היתרונות של כך הם עצומים. כל מי שיושב ביום קייצי תחת פרגולה, יודע היטב שבמקרים רבים הפרגולה אינה מספקת צל מלא לכל אורך שעות היום, וישנן זוויות לא מעטות שכאשר השמש זורחת מהן, הפרגולה אינה ממלאת את תפקידה, וחלקים גדולים מהגינה, המרפסת או כל שטח אחר שאמורה הפרגולה לכסות, אינם באמת מוצלים. פרגולה חשמלית מאפשרת לכם להניע את הפרגולה בלחיצת כפתור פשוטה, ממקום למקום כך שלאורך כל שעות הישיבה שלכם בגינה תוכלו ליהנות מצל מלא, ולא משנה מהיכן מגיעה השמש.

קיפול של הפרגולה לחלוטין

בנוסף לכך, יכולים להיות מקרים רבים בהם דווקא תרצו להיחשף לשמש, ולהסיר לכאורה את הפרגולה ממקומה. כאשר מדובר על פרגולה קבועה אין ביכולתכם לעשות זאת, אבל עם פרגולה חשמלית תוכלו לקפל לחלוטין את הפרגולה ולחשוף את הגינה אל קרני השמש. קל לראות שמדובר על פתרון המעניק לכם גמישות רבה, שאינה קיימת כלל כאשר מדובר על פרגולה קבועה.

התקנה פשוטה ויכולת שימוש בחומרים מגוונים

האם הנוחות הזאת אומרת שתצטרכו לשלם יותר כסף? לאו דווקא. בניית פרגולה קבועה יכולה להיות עניין יקר מאוד מאחר והיא עשויה עץ, רעפים ואלמנטים כבדים אחרים הדורשים התקנה מקצועית ומאסיבית. לעומת זאת פרגולות חשמליות מאפשרות לעשות שימוש גם בחומרים קלים כמו פלסטיק, אלומיניום, בד וכדומה מה שהופך את ההתקנה שלהן למאוד קלה וטריוויאלית, ומוזילה גם את העלות שלהן בגין שימוש בחומרים זולים יותר. כדאי פשוט להגיע לחנות מקצועית ולבחון את הדברים אחד לאחד.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון