מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה

מאווררי תקרה לחדרי ילדים – תכנון מאווררי תקרה לחדרי ילדים
13 במאי 2019
מאוורר תקרה למטבח
13 במאי 2019

אחד האלמנטים האלגנטיים ביותר שאפשר להוסיף לכל חדר שינה הוא מאוורר תקרה. בישראל החמה אי אפשר בלי אלמנט מקרר בכלל, ולפעמים מזגן זה פשוט יקר מדי, קר מדי (בהנחה והחדר קטן), לא חסכוני מספיק או סתם לא יפה. מזגן הוא יקר מאד, אלפי שקלים, ולכן לא כל אחד רוצה להתקין בחדר השינה שלו מזגן מיוחד. לעומת זאת בלי כלום זה באמת סיוט… לכן מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה הוא פתרון מושלם.

טיפים לקניית מאוורר

אם החלטתם לקנות מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה דעו לכם שישנם כמה סוגים של מאווררים ששווה לראות, לא כולם על התקרה. זה תלוי בגודל החדר, תלוי בתקציב שלכם. ישנם ארבעה סוגים של מאווררים: שולחן, רצפה, עמוד ומאוורר קטן. בנוסף, כמובן, יש מאוורר חמישי שהוא מאוורר התקרה היקר יותר. אם החדר ממש קטנטן, אפשר להסתפק באחד מאלו. המחיר שלהם נע מ-50 עד 500 שקל, באמת לא רציני. אם החדר שלכם גדול יותר, אפשר לקנות מאוורר יותר רציני, שמגיע לרדיוס של 20 – והוא מתאים לחדר גדול, מרפסת או סלון גדול. אם אתם רוצים קירור משמעותי של החדר, וודאו שהמאוורר מסתובב ולא נייח.

יתרונותיו הגדולים של מאוורר התקרה לחדר השינה

מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה מגיע, לעומת האחרים, עם הרבה אפשרויות. הרבה יותר שליטה במהירות, מגיע עם שלט שמאפשר לכם לכבות / להדליק / לשנות מהירות מבלי לקום והכי חשוב הוא מגיע עם מצב שנקרא SLEEP, כלומר, הוא לא מקרר ללא הרף, אלא מפסיק מדי פעם וככה לא תקפאו למוות בלילה מקור. בנוסף, ישנם מאווררים שהם לא רק יפים, אלא גם מגיעים עם מנורת לילה מותקנת בתוכם ואפילו עם מתקן שדוחה יתושים. זה מתאים לכל חדר בבית, ובפרט מאוורר לחדר שינה עם דוחה יתושים שכל אחד רוצה בחדר השינה שלו – כי עם יתושים אי אפשר לישון…

מאוורר מגיע בשלושה גדלים: 30″, 42″, 52″.

איזה עוד אפשרויות יש לנו?

בנוסף לקניית מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה, יש כאלו שכן רוצים לשלבו ביחד עם מזגן נייד / נייח. זה אמנם יקר, אבל למי שידו משגת, למה לא? אם רוצים לשלב אותם נכון, ודאו כי המאוורר יכול לשנות זווית על מנת לפצל את הרוח של המזגן בצורה טובה יותר. זה למעשה מסייע ב-50% יותר להפיץ את הקור שמגיע מהמזגן, וזה מצוין, כי גם אנשים אמידים לא צריכים לבזבז אנרגיה וכסף סתם. אפשר גם לקבל מאוורר שמסייע נגד קרדית האבק, הוא משחרר יונים שליליים לאוויר ובעצם הורג את הקרדית.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון