מאוורר תקרה למטבח

מאוורר תקרה מעוצב לחדר שינה
13 במאי 2019
גדרות לגינה – למה זה שימושי?
20 באוקטובר 2019

המטבח הוא המקום החשוב ביותר בבית. מבשלים בו, מארחים בו, אוכלים בו וכמובן – אפילו גולדה מאיר עשתה בו את ההחלטות החשובות ביותר שלה. אין עוררין, בטח בעידן “כולם בשלנים”, שזה המקום החשוב ביותר בבית. משפחות רבות מוצאות בו נחמה לאחר יום עבודה, עם טיגון, אפייה, בישול והקפצה. הוא פעיל רוב שעות היום וגם, רחמנא לצלן, בלילה. לכן חשוב מאד, בעיקר בגלל הריחות והשמנים שמתרוצצים במטבח, לאוורר אותו היטב. את זה עושים באמצעות 2 אלמנטים חיוניים. האחד – ונטה טובה שמושכת ומוציאה את הריחות מהמטבח. השני – מאוורר תקרה למטבח.

למה חשוב לאוורר את המטבח?

בבתים רבים יש מטבח קטן, ובחלקם אפילו רק חלון אחד. כאשר עובדים רבות במטבח, יש הרבה אדים, מים , שמן חם ועוד. כל אלו לא רק נדבקים לרהיטים ולרצפה, דבר שצריך לנקות לאחר השימוש ובווד פעם בשבוע בצורה יסודית, אלא גם נשארים באוויר ולכן אינם בריאים. צריך אוויר נקי וצח, גם כדי להיפטר מהריח והשומן, אך אף כדי שהאוויר יהיה נקי. לשם כך, מאוורר תקרה למטבח ומאוורר ונטה יעשו עבודה לא פחות ממדהימה. בנוסף, בישראל החמה הריחות האלו מאד לא נעימים. קשה לאוורר את המטבח ללא עזרה מכנית, ובוודאי שאם מדובר בבישולים עם ריח חריף, זה מאד לא נעים. לכן, חשוב לאוורר את המטבח באמצעות החלון הקיים – רצוי כמה, וכמובן שני סוגי המאווררים שצוינו לעיל.

איך בוחרים מערכת אוורור למטבח? מתייעצים עם מומחים!

חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע מומחה כדי לבחור מאוורר תקרה למטבח. נאמר רק כמה דברים בפשטות. ראשית, מה שקובע את מידת האוורור היא מהירות הסיבוב, קרי המדחס, ולא אורך הכנפיים. את אורך הכנפיים ועיצובם יש להשאיר לשני דברים: הטעם האישי והפרופורציה של החדר. חשוב שאפשר יהיה לשלוט במהירות המדחס, כדי שלא יהיה קר מדי מצד אחד ומצד שני אפשר יהיה לאוורר את החדר בצורה נעימה. חשוב מאד לקנות מאוורר איכותי, מחברה טובה, ותיקה מנוסה, עם אחריות וביטוח. זהו מוצר יקר – לא מדובר במאוורר רצפה פשוט, אלא במוצר מכאני, עם מנוע, עם חשמל ומערכת. לכן, חשוב לקנות רק מוצר איכותי ברמה הגבוהה. בנוסף, חשוב לחשוב עם בעל המקצוע איפה הכי נכון למקם את המאוורר על התקרה. בזמן הייעוץ ציינו שאתם מעוניינים במוצר איכותי למטבח, על מנת שיתאימו לכם את הדגם המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון