למה כדאי להתקין סורגים?

חוקי בניית פרגולות
20 באוקטובר 2019
סורג שקוף – יתרונות
20 באוקטובר 2019

אין להתעלם מכך שחלקים רבים במדינת ישראל חווים בשנים האחרונות מכת פריצות שבמקרה הטוב מסתיימים בגניבת חפצים ובמקרה הרע, לא עלינו, באסון גדול יותר. אולי הפתרון המקיף והטוב ביותר לאיום פלילי זה הוא הסורג אשר יהווה את ההגנה הטובה ביותר כנגד בן אנוש המנסה לפרוץ לביתנו. רק סורג מהווה מכשול פיזי חזק מספיק כנגד אדם המנסה להיכנס לביתנו מהחלונות. הסורג מהווה למעשה את הפשרה הטובה ביותר כנגד כניסה לא מורשית לבית, הרי לא נאטום את חלונות הבית ומנגד אל מול איום כזה לא ניתן להשאיר את החלונות פתוחים.

בעבר חששו רבים מהתקנת הסורג עקב העובדה שהדבר פוגע בעיצוב הבית אך כיום עם התקדמות הטכנולוגיה ניתן להתקין סורג בכל גודל ובעיצובים רבים שפעמים רבות אף גורמים לבית להיות יפה יותר. לכן החשש שהיה בעבר מכך שהסורג יכער את הבית אינו נכון יותר ויש להתגבר עליו. ניתן לראות כי גם בישובים שאינם כה סובלים ממכת גניבות בעלי הבית חשים פעמים רבות כי הסורג תורם לעיצוב הבית ובוחרים לשים אותו על אף שאינם כה חוששים מפריצה לביתם.

למעשה, ניתן לומר כי כיום הסורג הפך לסמל סטטוס שאנשים רבים בוחרים להתקינו, כפי שאנשים רוכשים מכונית או בוחרים את יעד הטיסה שלהם לחו”ל.

איך בוחרים סורגים?

בדומה לקניות אחרות שאנו עושים, כאשר אנו באים ורוצים לבחור סורגים עלינו תחילה להגדיר את רצונותינו ואת מטרתם של הסורגים. בו זמנית ולא פחות חשוב ממטרת הסורגים עלינו להגדיר את טווח המחירים שלנו ובהתאם לכך את סדר העדיפויות שלנו. במידה שיש לנו תקציב מוגבל הרי שעלינו לבחור עד כמה חשוב לנו עיצוב סורגים והתאמתם לסוג הבית ולאופי העיצוב שאותו אנו מבקשים להשיג.

פעמים רבות מטרת הסורגים הינה הגנה מפני פריצות לבית, לכן יש לחקור האם הסורג מספק הגנה מספקת מפני פורצים ועד כמה ניתן לחתוך אותו בקלות. פן לא פחות חשוב שלעתים לא מקבל דגש מספיק הוא שאלת הבטיחות של הסורג, יש לבחון שהסורג המבוקש עומד בתקנים בטיחותיים ואינו מהווה סכנה לבאי הבית ובעיקר לילדים קטנים.

לאחר שהגדרנו עניינים אלו, עלינו לגשת לנושא חשוב לא פחות והוא עיצוב הסורגים. עלינו לבחור את הצבע המבוקש, גודלם של הסורגים והסוג אותו אנו מבקשים להתקין. כמובן ששאלות אלו יושפעו במידה ניכרת משאלת התקציב העומד לרשותנו. חשוב לומר כי בבחירת סורג חשוב וכדאי להתייעץ עם בעל מקצוע אשר יוכל לתת מניסיונו.

נקודה נוספת שדורשת מחשבה היא השאלה היכן אנו מעוניינים לבצע את קניית סורגים, האם אצל בעל מקצוע קטן או ייתכן שאצל מתקין גדול יותר. כמובן שלכל אחד מבעלי מקצוע אלו יש את יתרונותיו וחסרונותיו כשבחירתנו תלויה בהעדפותינו האישיות.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון