חיפוי עץ ? יצאנו לבדוק…

פרגולת אלומיניום מתקפלות
פרגולות מתקפלות – הטרנד החדש בעולם הפרגולות
21 ביוני 2020
פרגולה במבצע
פרגולות עם גג נפתח ונסגר – שליטה על גג ופתיחה עם שלט ( נקרא גם פרגולה חשמלית )
13 ביולי 2020
Show all
חיפוי עץ - אלומיניום דמוי עץ

חיפוי עץ - אלומיניום דמוי עץ

על חיפוי עץ ועל היתרונות שלו

מאז ומתמיד נחשב העץ לתו תקן של איכות. צעצועי עץ, רהיטי עץ ובכלל מוצרי עץ נחשבים עמידים, קלים לתחזוקה ובעלי מראה אסתטי מהודר. האיכויות הללו הפכו את תחום העץ למבוקש מאד ובבתים רבים ניתן לראות נוכחות מסיבית של עץ. אחד הטרנדים החמים ששבו בשנים האחרונות בתנופה עזה הוא הנושא של חיפוי עץ. שימוש בחיפוי עץ על קירות בין אם מבפנים ובין אם מבחוץ הפך יותר ויותר נפוץ בעיקר נוכח העובדה שכיום הוא נעשה במגוון רחב של סוגי עץ מה שמייצר מראה מיוחד.

חדש! חיפוי דמוי עץ מאלומיניום

במקום האבן

חיפויי האבן שהיו חלק בלתי נפרד מהנוף המקומי עד לפני כמה שנים החלו לפנות את מקומם לחיפויי עץ שחדרו לישראל מארצות אחרות ובעיקר ממדינות המערב. היתרון של חיפוי עץ הוא ביכולת שלו להתאים את עצמו לכל סוג של חלל ובמגוון הרחב של סוגי החיפויים שניתן ליצור. ניתן להשתמש בחיפוי העץ לחלל פנימי כמו למשל סלון הבית או לחלל חיצוני כמו מרפסת הבית. כך או כך חיפוי נכון ישדרג את החלל ויהפוך אותו לנעים וחמים יותר.

התקנה

יתרון אחר שלו הוא בהתקנה המירה לעומת חיפוי אבן למשל. ההתקנה שלו פשוטה יחסית ואינה כוללת שימוש בציוד כבד או בחומרים מיוחדים. מתקין מנוסה ואיכותי יידע להתקין את חיפוי העץ באופן כזה שיהיה גם עמיד לאורך שנים. מבחינת מבחר העצים וסוגי העצים שבהם ניתן להשתמש בחיפויי העץ ניתן למנות עצים כמו סידר אדום או צהוב, עץ אלון, עץ אקציה, עץ אגוז אפריקאי, עץ אלון מעושן, עץ אורן, עץ איפאה, עץ אורן מוקצע (לשימוש חוץ) ועוד.

יתרונות אקולוגיים

גודל החיפוי והמרקם שלו ייקבעו על פי סוג העץ ושיטת החיבור שבה ייעשה שימוש. מלבד האיכויות הוויזואליים של העץ יש לו גם כמה יתרונות סביבתיים חשובים. תהליך העיבוד של העץ כחומר גלם מצריך מעט מאוד משאבים סביבתיים, מה שמקטין את צריכת הפחמן. בנוסף, תהליך ההתקנה והפירוק של העץ אינם מייצרים פסולת מזהמת. יתר על כן, עץ הוא חומר שניתן למחזר ובסופו של דבר הוא נרקב ומתפרק באופן טבעי. הוא לא פולט רעלים, מייצר בידוד טבעי בפני חום וגם משמש כחיפוי אקוסטי מצוין

יתרונות חיפוי אלומיניום דמוי עץ

יתרונות האלומיניום – חזק וללא צורך בתחזוקה ועמיד בפני תנאי מזג אוויר בניגוד לעץ – כך ההתקנה של חיפוי הקיר יהיה יפה גם לאחר מספר שנים תחת השמש או הגשם.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון