חוקי בניית פרגולות

שאלות ותשובות בנושא פרגולות – מומלץ לקרוא !
20 באוקטובר 2019
למה כדאי להתקין סורגים?
20 באוקטובר 2019

בשביל לבנות תוספת בנייה או פרגולה בארץ צריך להוציא רישיון בנייה. בנייה של פרגולה ללא רישיון יכולה לפגוע בנו בטווח הארוך; היא יכולה לגרום לכך שנשלם קנסות כבדים ולכך שיהרסו לנו את המרפסת שלנו. חוקי בניית פרגולות מחייבים הוצאת רישיון בנייה לפרגולה ולא משנה אם דובר בפרגולה חשמלית או בפרגולה מעץ. כל פרגולה באשר היא מצריכה אישורי בנייה ואישור של מהנדס ואדריכל. בנייה ללא אישור תוביל לתוצאות הרות אסון מבחינתנו האישית גם מבחינה כספית ולעיתים גם מבחינה משפטית.

חוקי בניית פרגולות- מהם חוקי בניית פרגולות?

חוקי בניית פרגולות נועדו להסדיר את תהליכי הבנייה של פרגולות בארץ. חוקים אלו מבטיחים את כך שלא כל אחד יוכל לבנות לפי גחמה פרטית פרגולה בחצר הבית שלנו, ללא שמירה על כללי הבטיחות והסדר הטוב. בשביל לבנות פרגולה בארץ אנחנו זקוקים לרישיון מהעירייה או מהמעוצה האזורית בה אנחנו גרים והבית שלנו נמצא.

חוקי בניית פרגולות – למה חשוב לקבל רישיון בנייה?

חוקי בניית פרגולות – למה בעצם חשוב לקבל רישיון בנייה לפרגולה שלנו? ללא רישיון בנייה תקין ומאושר על ידי משרד הפנים לא נוכל לבנות פרגולה. אם נבנה פרגולה ללא רישיון בנייה בכל יום נתון אנחנו עלולים לקבל בשבילה צו הריסה או לשלם בגין אי הוצאת הרישיון קנסות כבדים. הקנסות על בניית פרגולה ללא רישיון יכולים להגיע לעשרות ואפילו למאות אלפי שקלים, והשקעה בקבלת רישיון כדין לבניית הפרגולה שלנו תבטיח את השקט הנפשי שלנו ואת כך שהפרגולה שלנו תהיה חוקית. אי קיום החוק של הוצאת רישיון לפרגולה עלול להוביל גם לפתיחת הליכים משפטיים נגדנו; הליכים שאין לדעת כיצד הם יסתיימו ויגיעו לסופם.

חוקי בניית פרגולות – מי יכול לעזור לנו לקבל רישיון בנייה?

חוקי בניית פרגולות – מי יכול לעזור לנו לקבל רישיון בנייה? בשביל שנקבל רישיון בנייה לפרגולה שלנו אנחנו צריכים לקבל ייעוץ מקצועי ושירות ממהנדס ומאדריכל. חשוב שנדע שבשביל שהפרגולה שלנו תקבל את הרישיונות הנדרשים לא כדאי לנו לבנות אותה לבד אלא לשכור מתקין פרגולות בעל ניסיון שיבנה לנו אותה. ביחד כל אנשי המקצוע האדריכל, המהנדס והשיפוצניק יבנו לנו פרגולה איכותית וחזקה. שיתוף הפעולה בין כל האנשים הללו יבטיח שנקבל את רישיון הבנייה בצורה חלקה ומהירה, ללא בעיות בירוקרטיות או מנהליות.

לסיכום, ניתן לומר שחוקי בניית הפרגולות נועדו להבטיח את הבטיחות שלנו ואת איכות הבנייה של הפרגולה בבית שלנו. חשוב מאוד לא להתחיל לבנות פרגולה בלי שיש לנו רישיון בנייה לכך, כי אז אנחנו עלולים להסתבך מבחינה חוקית ומשפטית. כך לדוגמא, מספיק שאחד השכנים שלנו ילשין על כך שבנינו פרגולה ללא רישיון ואנחנו עלולים לשלם קנס כבד מאוד.

פרגולה יכולה לשדרג לנו את המרפסת ואת הבית, חשוב רק להקפיד שהבנייה שלה תהיה חוקית ומאושרת.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×

מעוניינים בהצעת מחיר לסורגים לבית? השאירו פרטים עכשיו

מאשר את תקנון הפורטל


אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

מאשר את תקנון הפורטל


אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

טרלידור במבצע

טרלידור במבצע

מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 072-3902462


מאשר את תקנון הפורטל

אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

Optimized with PageSpeed Ninja
X
חייגו עכשיו
טרלידור במבצע
לפרטים לחצו כאן

לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם או חייגו 072-3902462

מאשר את תקנון הפורטל

אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון