הגדר הטובה

גדרות אלומיניום
דשא סינטטי – שילוב של מוצרי טרלידור ודשא ירוק!
21 ביוני 2020
פרגולת אלומיניום מתקפלות
פרגולות מתקפלות – הטרנד החדש בעולם הפרגולות
21 ביוני 2020
Show all
שערים וגדרות - הגדר הטובה

שערים וגדרות - הגדר הטובה

הגדר הטובה – התאמת גדרות ושערים למבנה שלנו

כאשר אנחנו יוצאים לבחור גדר חשוב שנבחר גדר שמתאימה לסוג המבנה שלנו ושלא נבחר גדר גדולה מידי, או בקטנה מידי או שאינה בטיחותית. אז כיצד מתאימים את הגדר או השער לצרכים שלנו ולסוג המבנה ?

התאמת שער לישוב קהילתי

ישובים רבים בארץ צריכים גדרות ושערים ואחת הדרכים לדאוג לביטחון התושבים היא התאמת שער חשמלי בטיחותי לישוב. השער נועד לשמור על בטחון התושבים ולמנוע כניסה של גורמים שאינם רצויים לישוב, ובמקרה זה שער חשמלי הנמצא בכניסה לישוב כאשר שאר הישוב מגודר הוא בחירה מצוינת. השער נפתח בצורה מאוזנת והוא מופעל על ידי שלטים שמחולקים לתושבים או על ידי שומר. חשוב כי על גבי השער יהיה שלט אזהרה וכי המנורה המתריעה על פעילות השער בפתיחתו וסגירתו תפעל בכל זמן.

גדר אלומיניום

גדר אלומיניום – טרלידור

התאמת גדר לבית פרטי

גדר לבית פרטי צריכה לתאום את סגנון הבית ועיצובו ולכן בתכנון הגדר יש להתחשב בגודל הבית, סגנון העיצוב וההגנה שאנו רוצים לספק לו. אם תרצו לבצר את הבית ניתן לבחור בגדר משולבת עץ מסיבי ואלומיניום או מתכת שתהיה גבוהה למדי וכי השילוב של העץ עם החומר הכבד יספק מניעת חדירה של עוברי אורח או גורמים מזיקים לביתכם. אם נרצה כי הבית יהיה מזמין ופתוח יותר אפשר לבחור גדר עם צפיפות שלבי עץ רחב יותר וגדר נמוכה יותר – חשוב כי מבחינת הפרופורציות כי הגדר תהיה בגודל סביר יחסית לגודל הבית. אם ביתכם קטן יחסית – גדר גדולה ומסיבית תהיה מגוחכת ביחס לבית וחסרת פרופורציה. ואם ביתכם גדול, השתדלו להתאים גדר בינונית פלוס שתהיה מותאמת יחסית לגודל הבית.

עיצוב גדרות ושערים ישנים

אם אתם רוצים לחדש או לעצב גדרות אלומיניום ושערי אלומיניום ישנים, תוכלו תמיד לחדש את הגדרות והשערים מבלי לפגוע ביופי של הגדר הישנה או השער המיוחד. את הגדר הישנה יש לנקות היטב ולשייף בנייר זכוכית בעובי דק, ולאחר מכן לצבוע בצבע ראשוני מסוג פרימר על מנת לאפשר צביעה מחודשת של הגדר. את הגדר עצמה ניתן לצבוע בצבע שחור או לבן ובמקרים מסוימים תכלת בהיר וניתן לגדל על הגדר צמחים מטפסים ירוקים להדגשת המראה הישן והמיוחד של הגדר או השער.

גדר אלומיניום בצבע לבן בעיצוב פסים מודרני - טרלידור

גדר אלומיניום בצבע לבן בעיצוב פסים מודרני – טרלידור – שערים וגדרות

האם כדאי לשכור שירותים של אדריכל נוף לעיצוב הגדר והשער?

ממש לא, כיום אנשי המקצוע העוסקים בהתקנה ובניית גדרות מספיק מנוסים על מנת להתאים, לעצב ולייעץ לכם בבחירת הגדר המתאימה ביותר למבנה שלכם. אנשי המקצוע המנוסים לדוגמא טרלידור יכולים לעזור לכם ולתכנן באמצעות החזון שלכם את הגדר הטובה ביותר עבורכם. וכאשר אתם בוחרים איש מקצוע בחרו אחד כזה שיכול לאפשר לכם אחריות על הגדר תוך הקצאת שירותי תיקונים לגדר ועבודה ירוקה ללא פסולת רבה ותוך בנייה קלה וידידותית לסביבה עד כמה שניתן.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון