גדרות

שערים
4 בספטמבר 2018
מעקות
4 בספטמבר 2018

אם יש לכם בבניין או בבית הפרטי חצר, זה הזמן לעצב אותה מחדש בעזרת גדרות יפות שיוסיפו חן ויופי לכול הבניין והאזור. גדרות טובות לא רק יוסיפו חן לבנין או לבית אלא גם יגנו על הבית מפני פורצים סקרנים וסתם אנשים לא רצויים. כאשר החצר מגודרת ניתן ליהנות הרבה יותר מהחצר לעשות בה פעילויות בטוחות ונעימות עם הילדים, לטייל בביטחון עם חיות המחמד וליהנות מנכס שלכם שלפעמים הולך לאיבוד שהוא החצר שלכם.

עיצוב אופנתי של גדרות

נשאלת השאלה כיצד לעצב גדרות בצורה אופנתית וטרנדית אך גם בצורה שתישאר מחמיאה וקלאסית לאורך זמן? לא כול יום בונים אחת ואם כבר בונים כדאי לעצב אותן בצורה שתשמור אותם אופנתיות ונאות לאורך זמן, לפחות לכמה שנים טובות. יש עיצוב לדוגמא שהוא גם חדשני וגם אלגנטי והוא גדרות עץ גבוהות צבועות בשחור מבריק גם מבחוץ וגם מבפנים גדרות אלה נראות מושכות ויפות ובמיוחד אלגנטיות.

גדרות עץ שחורות

גדרות שחורות מעץ הן טרנד חם ואופנתי אך יש אנשים שאוהבים פחות טרנד זה הם טוענים שהצבע השחור מוסיף קדרות ועצב לגינה שאמורה להיראות יפה וחייכנית לעומתם יש אחרים שאוהבים את הייחוד והאלגנטיות של גדרות שחורות. ניתן לעצב אותן לא ממש בשחור אלא בצבע עץ כהה. דווקא גינות שמחות ועליזות עם פרחים צבעוניים יוחמאו וייראו נהדר עם גדר עץ כהה מאחוריהן.

התאמת הטרנד לטעמכם

יש מי שילך עד הסוף עם טרנד גדרות כהות ייצבע אותן בשחור ויש מי שיבחר דרך עדינה יותר לבטא את הטרנד הזה בעזרת גדר בצבע עץ כהה יותר מהרגיל. גדר כהה נותנת לחצר מראה מיוחד ודרמטי מי שאוהב להיות ייחודי ומיוחד בעיצובים שלו ייהנה מעיצוב של גדר כהה בחצר שלו. עיצוב זה בארץ הוא חדש ויוצא דופן וכול מי שיעבור ייראה גדר כהה יתרשם מה יוקרתיות והדרמטיות והייחוד שיש בבחירה יוצאת דופן זאת. גדר כהה תהיה אלגנטית ויפה לאורך זמן וצבע עץ כהה טבעי יחזיק אפילו יותר זמן מגדר כהה צבועה בשחור רגילה. כך תעצבו בצורה מיוחדת וטרנדית גדרות בחצר הבית הפרטי שלכם או בחצר הבניין המשותף שלכם.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון