גדרות עץ לא רק בסרטים אמריקאים

דגמי דלתות פנים – איזה דגמי דלתות פנים יש?
14 בדצמבר 2018
מצלמות נסתרות לשקט הנפשי שלכם
17 בדצמבר 2018

כולנו מכירים את הסדרות ואת הסרטים האמריקאים שבהם מוצגים פרברים ירוקים עם חצרות ירוקות עם גדרות עץ יפות בעלות נוף כפרי. האמת היא שגדרות העץ כיום נכללות לא רק כחלק מייצוגי הסרטים והסדרות האמריקאים, אלא גם מהווים חלק מהנוף הישראלי המקומי. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים אימצו בית צמוד קרקע עם גינה שהופכת את החיים לנעימים הרבה יותר וחלק בלתי נפרד ממחשבה על גינה כולל כמובן גדרות.

מה המטרה?

גדרות נועדו בראש בראשונה לאפשר לנו לשמור על פרטיות בפני הרחוב. גינת הבית משמשת לזמן איכות משפחתי, ארוחות משפחתיות, ערבי בר בי קיו, מסיבות יום הולדת פרטיות בבית עם מתנפחים ועוד. לעתים נרצה לשבת בגינה עם עצמנו או עם ספר טוב וכוס קפה ונרצה להרגיש שאנחנו מתנתקים מהעולם הסובב אותנו. את כל אלה מאפשרת לנו הגדר לעשות בפרטיות מלאה, ובבחירת הגדר המתאימה יש לקחת בחשבון את מידת הקרבה לרחוב, גודל הגינה, את הצורך שלנו שבמירה על פרטיות וכמובן את הטעם ואת הסגנון האישי.

ביטחון

מעבר לתחושת הפרטיות יש לשים גדר מסביב לגינת הבית גם כהגנה מפני אורחים שאינם רצויים. זה כולל גנבים ופורצים שהגדר בהחלט מהווה אמצעי הרתעה בפניהם. כיום ניתן אמנם למצוא גדרות מחומרים נוספים מלבד עץ, אלומיניום או ברזל אולם לגדר העת כמה וכמה יתרונות. ראשית העץ משתלב עם הגינה עם ג'קוזי לגינה ( …ממש כמו צימר), ועם הצמחייה בצורה טובה יותר ומשווה לכל החלל נופך כפרי וחמים יותר וכל זה אתם יכולים לדמיין עם סאונה יבשה או סאונה רטובה אצלכם בגינה. שנית, גדרות עץ שעשויות חומרים איכותיים ישמרו לאורך זמן עם תחזוקה נכונה, בניגוד לגדרות מתכת או ברזל למשל שעלולים להחליד.

התקנה ותחזוקה

גדרות עץ מלא ניתן לחדש על ידי שיוף וככל שהעץ הוא איכותי ועבה יותר כך תהיה הגדר עמידה לאורך זמן. כדי להוזיל עלויות ניתן לבחור כיום גדרות מעץ שניתנות להרכבה עצמית. ככלל ניתן לבחור גדר עץ מסוגי עץ שונים ובצורות שונות: זה יכול להיות גדר שבנויה מקורות אלכסוניים שיוצרים צורת שתי וערב, גדר שקורותיה בנויים לאורך או גדר שקורותיה בנויים לרוחב. התאמת סגנון הגדר תיעשה על פי גודל הגינה, גובה הגדר ושיקולי תפעול נוספים.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×

מעונינים בהצעת מחיר מטרלידור על סורגים? השאירו עכשיו פרטים

מאשר את תקנון הפורטל


אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

טרלידור במבצע

טרלידור במבצע

להרשמה למבצע מלאו פרטיכם בטופס הבא

מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 072-3902462


מאשר את תקנון הפורטל

אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

Optimized with PageSpeed Ninja
חייגו עכשיו
טרלידור במבצע
לפרטים לחצו כאן

לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם או חייגו 072-3902462

מאשר את תקנון הפורטל

אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון