גדרות עץ לא רק בסרטים אמריקאים

אלומיניום
מה זה אלומיניום ואיך מייצרים אלומיניום ?
3 במאי 2020
דלתות
דלתות כניסה מעוצבות
4 ביוני 2020
Show all
גדר מותקנת בגינה

גדר מותקנת בגינה

גדרות עץ

כולנו מכירים את הסדרות ואת הסרטים האמריקאים שבהם מוצגים פרברים מוריקים עם חצרות מוריקות שמוקפות גדרות עץ יפות בעלות נופך כפרי. האמת היא שגדרות העץ כיום נכללות לא רק כחלק מייצוגי הסרטים והסדרות האמריקאים, אלא גם מהווים חלק מהנוף הישראלי המקומי. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים אימצו בית צמוד קרקע עם גינה שהופכת את החיים לנעימים הרבה יותר וחלק בלתי נפרד ממחשבה על גינה כולל כמובן גדרות.

מה המטרה?

גדרות נועדו בראש בראשונה לאפשר לנו לשמור על פרטיות בפני הרחוב. גינת הבית משמשת לזמן איכות משפחתי, ארוחות משפחתיות, ערבי בר בי קיו, מסיבות ועוד. לעתים נרצה לשבת בגינה עם עצמנו או עם ספר טוב וכוס קפה ונרצה להרגיש שאנחנו מתנתקים מהעולם הסובב אותנו. שערים וגדרות מאפשרים לנו להיות בפרטיות מלאה, ובבחירת הגדר המתאימה יש לקחת בחשבון את מידת הקרבה לרחוב, גודל הגינה, את הצורך שלנו שבמירה על פרטיות וכמובן את הטעם ואת הסגנון האישי.

ביטחון

מעבר לתחושת הפרטיות יש לשים גדר מסביב לגינת הבית גם כהגנה מפני אורחים שאינם רצויים. זה כולל גנבים ופורצים שהגדר בהחלט מהווה אמצעי הרתעה בפניהם. כיום ניתן אמנם למצוא גדרות מחומרים נוספים מלבד עץ, אולם לגדר העת כמה וכמה יתרונות. ראשית העץ משתלב עם הגינה ועם הצמחייה בצורה טובה יותר ומשווה לכל החלל נופך כפרי וחמים יותר. שנית, גדרות עץ שעשויות חומרים איכותיים ישמרו לאורך זמן עם תחזוקה נכונה, בניגוד לגדרות מתכת או ברזל למשל שעלולים להחליד.

התקנה ותחזוקה

גדרות עץ מלא ניתן לחדש על ידי שיוף וככל שהעץ הוא איכותי ועבה יותר כך תהיה הגדר עמידה לאורך זמן וזאת בניגוד לגדרות של טרלידור שהם גדרות מאלומיניום. כדי להוזיל עלויות ניתן לבחור כיום גדרות מעץ שניתנות להרכבה עצמית. ככלל ניתן לבחור גדר עץ מסוגי עץ שונים ובצורות שונות: זה יכול להיות גדר שבנויה מקורות אלכסוניים שיוצרים צורת שתי וערב, גדר שקורותיה בנויים לאורך או גדר שקורותיה בנויים לרוחב. התאמת סגנון הגדר תיעשה על פי גודל הגינה, גובה הגדר ושיקולי תפעול נוספים.

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון