גדרות לגינה – למה זה שימושי?

מאוורר תקרה למטבח
13 במאי 2019
התקנת פרגולות
20 באוקטובר 2019

גדרות לגינה יכולות להיתפס כמשהו מיותר שרק מי שיכול להרשות לעצמו מותרות אלו יכול ליהנות מהן, אך מחשבה זו שגויה כיוון שגדר לגינה שימושית לכל מיני מצבים עליהם נעמוד במאמר זה ובכך נענה על השאלה הפשוטה העולה ממחשבה על העניין – "גדרות לגינה – למה זה שימושי?"

גדר אלומיניום בצבע לבן מסביב לגינה

גדר אלומיניום בצבע לבן מסביב לגינה

· העניין הראשון בגללו חשובה מאוד ההוספה של גדר תוחמת לגינת הבית הוא כיוון שבאמצעות הגדר ניתן להגביר משמעותית את אמצעי האבטחה המגנים על ביתכם. אזעקות, מנעולים ודלתות בריח הם אמצעים חשובים למיגון הבית – אך למה להתחיל להתעסק עימם כאשר אפשר למנוע את הפריצה לשטח מראש באמצעות גדר? ישנם סוגי גדרות רבים הקיימים היום בשוק אשר יכולים לעשות את העבודה ולחסוך לעצמכם המון דאגה – גדרות לבנים אשר ניתן למצוא נפוצות בעיקר במקומות כמו ארצות הברית, גדרות מתכת וברזל, גדרות אלומיניום ואף גדרות העשויות עץ או במבוק. אל לנו לחשוב כי גדרות אלו ישוו לבית מראה של בית-סוהר חלילה, ניתן לדאוג לכך שהגדרות יאבטחו את הבית בצורה אופטימאלית בשילוב מראה מסוגנן יפיפה אשר רק יוסיף ויעשיר את מראהו של הבית.

גדר אלומיניום בצבע שחור מסביב לגינה

גדר אלומיניום בצבע שחור מסביב לגינה

· מלבד הבטיחות אשר חשובה מן הסתם לכולנו, לא פחות חשובה לנו גם הפרטיות שלנו. גדר תוחמת תאפשר לבית שלנו להדגיש – "זה השטח שלי, מכאן והלאה זו רשות הרבים". הגדר יכולה להסתיר את השוהים בחצר מבאי הרחוב ומאפשרת לבעלי הבית להרגיש בנוחיות מלאה בעוד מסתובבים בחזית הבית ובתוכו.

· עד כה ציינו את הפרטים הפרקטיים בהצבת גדר מסביב לביתכם, אך חשוב גם שנעמוד על כך שגדר מוסיפה במראה משמעותית ליצירת האווירה והרושם כלפי חוץ וכלפי פנים. היום, בעידן המודרני בו קיימות אין ספור אפשרויות, ניתן גם למצוא מאות סוגים שונים של גדרות מסוגננות ומעוצבות לפי בקשת הזמנתכם. תוכלו לצבוע אותן בצבעים ההולמים את ביתכם ועל-פי טעמכם האישי בשילוב עם ההזמנה. הצבע יגן על הגדר מפני תנאי מזג-אוויר ואקלים קשים כך שהגדר תהיה עמידה אליהם.

גדר לגינה - מבט מבפנים

גדר לגינה – מבט מבפנים

למסקנה, גדרות לגינה מאפשרות לנו 3 דברים שלא ניתן לזלזל בהם – אבטחה, פרטיות והוספת חן ויופי לבית. בפעולה אחת תוכלו לקבל לא רק שני ציפורים במכה, כי אם שלושה. העלות לא גבוה והפעולה ניתנת לביצוע תוך יום עבודה אחד.

גדר אלומיניום בצבע אפור

גדר אלומיניום בצבע אפור

מעונינים בהצעת מחיר מטרלידור על סורגים? השאירו עכשיו פרטים


טרלידור במבצע

טרלידור במבצע

להרשמה למבצע מלאו פרטיכם בטופס הבא

מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 072-3902462


ט.ל.ח | כפוך לתנאי החברה

Optimized with PageSpeed Ninja
חייגו עכשיו
טרלידור במבצע
לפרטים לחצו כאן

לפרטים נוספים השאירו את פרטיכם או חייגו 072-3902462