דלתות מעוצבות לבית

פרגולה בזול
פרגולה עם גג נפתח – לא רק לעשירון העליון
26 בספטמבר 2020
דלתות פנים
התקנה של דלתות פנים בבית
27 בספטמבר 2020
Show all
דלתות אלומיניום למטבח חוץ

דלתות כניסה מאלומיניום

כל אחד רוצה שהבית שלו יהיה יפה ומעוצב. דלתות פנים מעוצבות ודלתות חוץ מעוצבות יכולות להוסיף הרבה מאוד חן לבית ולהפוך את הבית כולו למקום שנעים הרבה יותר להיות בו. אין ספק כי כשם שמשקיעים בבחירת הריצוף וכשם שמשקיעים בבחירת צבע לקירות כך יש להשקיע בבחירת דלתות חוץ ובבחירת דלתות פנים.

דלתות מעוצבות הן חלק בלתי נפרד מהבית חשוב מאוד להתאים את העיצוב של הדלת לעיצוב של שאר הבית. אם הבית כולו מעוצב בסגנון מתוחכם ומודרני כדאי לבחור דלתות מעוצבות ממתכת אשר משדרת תחכום, מודרניות ו”קור”. אם לעומת זאת כל הרהיטים בבית עשויים מעץ כדאי דווקא לבחור בדלת אשר עשויה גם היא מעץ.

כיום ניתן לבצע שילובים של שני הסגנונות גם יחד. למשל, ניתן לבחור דלת עץ אשר משלבת בתוכה חלונות מזכוכית ודלת מתכת אשר משדרת ביתיות ו”חום”. על ידי עיון בקטלוגים של דלתות מעוצבות תוכלו למצוא דלתות מעוצבות באין ספור סגנונות אשר יתאימו גם לטעם האישי שלכם ויתאימו גם לעיצוב של הבית שלכם וגם לחזית הבית הכוללת שערים לבית, גדרות לגינה, פרגולות לגינה ועוד פריטים שמתאימים מבחינת הסגנון שלכם.

דלתות מעוצבות

חזית אחת לבית

דלתות מעוצבות לכניסה של הבית

כאשר אורחים מגיעים אלינו הבייתה הם מתבוננים בכניסה לבית שלנו. הם מתבוננים בעציצים שהצבנו בכניסה, בשכונה שבה אנו גרים, בשכנים שלנו, במראה של הבית או של הבניין מבחוץ וכמובן: בדלת הכניסה. לכן, על מנת לייצר רושם ראשוני טוב בכל הנוגע לבית שלנו חשוב לבחור דלת כניסה מרשימה ומעוצבת.

דלתות מעוצבות בכניסה לבית ממלאות כמה פונקציות שונות. הפונקציה הראשונה שהן ממלאות היא שדלתות אלה הן יפות מאוד והן משרות רושם נהדר על מי שנכנס לבית. פונקציה נוספת היא שדלתות אלו מגינות על הבית ומרחיקות פורצים וגנבים שהם כמובן לא רצויים. ניתן לבחור דלתות סורג שהן גם מעוצבות וגם קשות לפריצה.

לבחור דלתות מעוצבות ולשמור על הכיס

כאשר בוחרים דלתות מעוצבות לבית כמובן שרוצים להנות מהדלתות היפות ביותר והמעוצבות ביותר אך יש לשים לב גם לגורם המחיר. על מנת לקנות דלת מעוצבת ולחסוך במחיר חשוב לא לקנות את הדלת הראשונה שרואים אלא להשוות מחירים שונים של דלתות באינטרנט ולברר איזו חברה מציעה דלתות שהן מעוצבות והן במחיר סביר.

 

נציג אונליין
פתח שיחה עם נציג
×
בעקבות עליית מחירי חומרי הגלם תיתכן תוספת 10% על המחירים המוצגים באתר

רוצים לקבל הצעת מחיר עבור ? מלאו פרטים בטופס הבא

  מאשר את תקנון הפורטל

  אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   מעוניינים בהצעה מאלטרון עבור סורגים לעסק? השאירו פרטים

   מאשר את תקנון הפורטל

   אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון


   טרלידור במבצע

    טרלידור במבצע

    מלאו פרטים בטופס הבא


    מאשר את תקנון הפורטל

    אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון

    X
    חייגו עכשיו
    טרלידור במבצע
    לפרטים לחצו כאן

     לפרטים נוספים, השאירו את פרטיכם

     מאשר את תקנון הפורטל

     אין כפל מבצעים | ט.ל.ח | בכפוף לתקנון