איך לבחור נכון פתרונות הצללה לגינה

מחפשים סורג שהוא גם אסתטי ויפה ? הנה לכם…
17 באפריל 2019
סוגי מאווררים
13 במאי 2019

חלק חשוב משמירה על גינה מטופחת וגם משימוש יומיומי בכל ימות השנה בגינה הינו התקנת פתרונות הצללה בגינתכם. השאלה היא כמובן איך לבחור פתרונות הצללה לגינה שיהיו נכונים וטובים עבור הגינה הספציפית שלכם. התשובות במאמר שלפניכם

אם טיפחתם גינה או שאתם חולמים על טיפוח גינה בביתכם, סביר להניח כי התרכזתם בתכנון הגינה עצמה – סוגי הצמחים שיהיו בה, תכנון השטחים בתוכה כולל ריהוט לגינה, ייעוד שטחים שונים בגינה לשימושים שונים כגון משחק, אכילה וכדומה.

תחום נוסף הקשור היטב לטיפוח גינות הינו כמובן תחזוקת הגינה, כאשר ישנה האפשרות כי תעשו זאת בעצמכם או שתשכרו שירותים של גנן כדי שיעשה זאת באופן שוטף עבורכם.

אולם ידעתם כי פתרונות הצללה לגינה הינם חלק חשוב הן בטיפוח הגינה והן בשימוש הקבוע בה? בישראל, בהם יש ימי שמש רבים וגם כמה ימי גשם, הצללה היא הכרח על מנת להשתמש בגינה בכל ימות השנה.

אז איך בוחרים פתרונות הצללה לגינה הנכונים עבורכם? הנה כמה סוגי פתרונות הצללה לגינה לבחירתכם:

פתרונות הצללה לגינה – פרגולות

אחת מפתרונות הצללה לגינה הנפוצים ביותר בישראל מזה כמה עשורים הוא התקנת פרגולות לגינה, שהינן מבנה קבוע המקנה הצללה קבועה לגינה.

ישנם סוגים רבים של פרגולות לגינה, הנבדלים אחד מהשני הן בחומר מהן הן עשויות, והן במדית הקביעות שלהן על הגינה.

כך למשל, סוג הפרגולה שעדיין פופולארי מאוד כפתרון הצללה לגינה הינו פרגולה מעץ. לעומתה, גם פרגולות מאלומיניום תפסו תאוצה בשנים האחרונות, שלהן עמידות גבוהה יותר מאשר לעץ מבחינת פגעי מזג האוויר.

כאמור, ישנן גם פרגולות מתקפלות לגינה, ואלו נותנות פתרונות הצללה לגינה המשתנים לפי רצון הלקוח – ברצותו, הוא פורש את הפרגולה המתקפלת, וברצותו הוא מקפל אותה ומקבל שטח רב יותר לשימוש בגינה עצמה.

פתרונות הצללה לגינה – סוככים

סוג אחר של פתרונות הצללה לגינה הינו התקנת סוככים לגינה, אשר להבדיל מפרגולות אינם כוללים קירות. ישנם סוככים מכל מיני חומרים – עץ, אלומיניום ופלדה, וכמו עם פרגולות – ישנם גם סוככים קבועים וכאלו מתקפלים.

חלק מן הסוככים לגינה הינם סוככים עמידים בגשם, וחלקם מיועדים רק להגנה מפני השמש. סוככים לגינה מגיעים בשלל עיצובים, גדלים ומחירים, היכולים להתאים לכל תקציב כמעט, אולם ניתן לומר כי בדרך כלל, מחירם של סוככים לגינה יהיו נמוכים יותר ביחס לזה של פרגולות לגינה.

פתרונות הצללה לגינה – גזיבו

סוג נוסף וזול של פתרונות הצללה לגינה, שצבר פופולאריות גדולה בשנים האחרונות, הינו התקנת גזיבו לגינה.

יתרונו הגדול של גזיבו לגינה הינו בכך שלהבדיך מפרגולות וסוככים, הוא אינו חייב להיות צמוד לבית עצמו, והגזיבו הינו יחידת הצללה העומדת בפני עצמה בכל מיקום בגינה.

גם כאן ישנו מנעד רחב של מחירים, גדלים ועיצובים, אבל מחירו של גזיבו לגינה בדרך כלל יהיה משמעותית יותר נמוך מפתרונות הצללה לגינה בדמות פרגולות וסוככים.

מעונינים בהצעת מחיר מטרלידור על סורגים? השאירו עכשיו פרטים


טרלידור במבצע

טרלידור במבצע

להרשמה למבצע מלאו פרטיכם בטופס הבא

מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 072-3902462


ט.ל.ח | כפוך לתנאי החברה

Optimized with PageSpeed Ninja
חייגו עכשיו
טרלידור במבצע
לפרטים לחצו כאן

לפרטים נוספים השאירו את פרטיכם או חייגו 072-3902462